Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lehet aki egy...

Rossz ember lehet aki egy bevásárlóközpont nyilvános wc-jében ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Férfi az illető.Nagyon kell vizelnie ,már alig bírja tartani ,alig várja,hogy a wc-hez érjen,szinte már dűlöngőzve megy mint aki részeg és amikor a wc-hez ér a takarító pont akkor megy oda takarítani a férfi wc-be és odatolja a kis takarító kocsiját a wc ajtóba és közli az emberrel,hogy várni kell... Erre az ember azt modja,hogy "jó" és szépen a takarító szeme láttára bemegy a női wc-be és ott wc-zik


Most komolyan. Miért nem kell beengedni az embert a wc-re. Nyilván azért menne be az ember ,mert wc-znie kell és arra nem gondol,hogy valaki nem tudja egy percnél sem tovább tartani ,lehet egy két percen múlik,hogy ha nem mehet be akkor be....sil. Bizony van ilyen mert egy ember,ha sokat iszik utána kb. egy óra múlva nagyon kell ám neki wc-zni. Inni meg sokat kell. Napi 3-4 liter folyadék kell,elsősorban víz.


Ja és a takarító is látta,hogy mérgesen fogta magát a srác és megoldotta bement a női wc-be. De a női wc-ben senki nem volt amúgy.


Az ilyen ember rossz ember vagy nem?



2016. nov. 20. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy rossz!
2016. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp nem titkolom én voltam az a férfi,velem történt de nem szólt amúgy semmit a takarítónő mikor látta,hogy a nőibe megyek be.


Ne nevessetek. Nem viccből,hülyeségből írtam ki ezt a kérdést most,hanem komolyan. Komoly válaszokat várok.

2016. nov. 20. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy egy bevásárlóközpontban küldik ki az embert. Nem a Fehérházban van ilyenkor az ember!

Én mondjuk nem mentem volna be a férfi mosdóba, de szerintem nem vagy rossz, hogy bementél a nőibe.

2016. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ez normális , ha nő a WC-Ben nem volt akkor nem gond . Hagyd a pics.be
2016. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár meglepődtem volna de hát ha kell akkor kell ez van. Ha éppen van is valaki az elötérben oda a wc be már csak nem mentél volna be. Bárcsak ennyiből állna ha egy ember rossz.
2016. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy: nagydolog. Vagy azt, hogy "Szükség törvényt bont."

Ne csinálj belőle problémát.

2016. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, én is mentem már férfivécébe, mert tököm kivan, hogy minden nő bent meditál fél órát és emiatt kilométeres a sor.
2016. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a brüsszeli repülőtér férfi WC-jében éltem át azt, amikor a színesbőrű fiatal takarítónő betolta a felmosó kocsiját a vizelde részlegbe és ott a fehér férfiak lába között húzigálta a felmosófáját, miközben sem neki, sem a dolgukat végzőknek a szeme sem rebbent.
2016. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"férfiak lába közt huzigálta"


na de mindenkiét, ott mindenki előtt? legalább jó nő volt? :D

2016. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem rossz ember.Jól tette.
2016. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!