Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretnek bennem? Miért...

Mit szeretnek bennem? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy lehet engem szeretni. El is mondják, hogy mit szeretnek bennem, de úgy érzem, mintha nem rólam beszélnének. Egy férfi állítása szerint szerelmes belém. Ez számomra érthetetlen. És nem azért mert rondának tartom magam, teljesen átlagos vagyok, csak amikor elsorolja, hogy mennyire szereti milyen vagyok, azzal nem tudok mit kezdeni. Hiába tudom, hogy tenyleg úgy viselkedek, ahogy mondja, akkor is azt érzem, hogy ez csak a felszín és nem vagyok egyáltalán szerethető. Elég zavaros. Miért van ez? Mit tehetnék?

2016. nov. 23. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Tulajdonképpen az ilyen emberre, mint te, mondják, hogy id1óta. Mi a francért kattogsz ilyen fas zságokon? Ennyire ráérsz? Örülj neki, hogy szeret. Képzeld el, engem még senki sem szeretett szerelemből, ha viszont ez megtörténne, nem gondolkoznék ilyen butaságokon.
2016. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia :) nyugi énis igy vagyok vele
2016. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
De ne kattogj rajta sokaig csak probalj meg vele nem foglalkozni. Mert eleg csunyan kepes depresszioba es hasonlokba hajszolni az embert. Ne becsuld ala magad. Ha dicser csak mosolyogj es probald meg elhinni. A ferfi mindig lassa rajtad hogy eros vagy es magabiztos. Minden noben megvan a csabitas kepessege. :)
2016. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Rossz gondolkodásmód.

Én is nagyon nagyon szeretlek. )) Minden rendben van s lesz.

2016. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak nagyon egoista vagy. Az emberek azért szeretnek egy másik embert, mert csak úgy szeretik, emberileg, és nem körberajongva. Szerintem senki sem azt mondja neked, hogy "Jajjj mennyire imád téged, mert tökéletes istenilény" vagy, talán eleve nem érted a szeretetnek a jelentését, senki sem kell körberajongjon téged, ahhoz hogy szeressen. Te rajongásról álmodozol, annak veszed a szeretetet.

Ha gázul veszed le ezeket a dolgokat, hát nyugi, mert elmúlik;)

De tényleg fölösleges ezen kattogni, mert eleve nem akörül forog a világ, hogy valaki pillanatnyilag mit érez vagy mit mond neked, hanem pl. ilyen lelki instabilitással és zavarossággal meddig bírjátok ki egymás mellett:)) Utána már nem sokat jelent az, hogy képes volt szeretni, ha ilyen buta érzések miatt nem értékelted.

2016. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne értsd félre a rajongás részt.

De szerintem ilyenkor simán az van, hogy valami idealizált lényhez hasonlítod magad, és úgy veszed, hogy csakis abból fakadhat a szeretet. Biztosan láttál már sok természetesebb embert, aki nem akart a legszebb lenni, mégis lehetnek attól szeretetteljes kapcsolataik. És ehhez képest lehet, hogy csak te veszed valami pánikrohamos megfelelési kényszernek. Pedig épp az a lényeg, hogy az emberek nem azért szeretnek, hogy istenítsenek, hanem kapcsolatokat akarnak teremteni, pl. lehet hogy valamikor kedvesnek láttak téged és emiatt szerettek, te meg úgy veszed, hogy nem vagy szerethető, mert vannak hibáid és azt hiszed, hogy valaki ezeket számon fogja kérni tőled, úgy veszed, hogy egy üvegbúra alá helyez majd téged és alaposan kifog elemezgetni, hogy te milyen vagy. Hát nem épp így működik, a szeretet ennél spontánabb.

2016. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kamaszkori énképzavar. Otthon sokan megkapják, hogy semmirekellő, átlagon aluli, stb., stb. Kikerülve az életbe elképedve tapasztalják hogy idegenektől merőben más visszajelzést kapnak.
2016. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük azt az embert,hogy miért mondhatja neked.Mert valóba szeretni lehet többféle módon.Hogy te mit gondolsz erről az más dolog.Lényeg,ha valaki ilyeneket mond neked kezdj vele valamit,szeretetet kapni,vagy mosolyt látni mástól egy öröm.És csak gondolj bele! Hát nem jó érzés örülni?
2016. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!