Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan, szerintetek az...

Most komolyan, szerintetek az alábbi miatt "hazaáruló" lennék?

Figyelt kérdés

Ma volt ugye a Bayern-Leipzig meccs, és én nagyon régóta Bayern-szurkoló vagyok, és örültem, hogy ők nyertek. Viszont egyik ismerősöm azt mondta, hogy hogy lehetek ilyen, mikor a másik csapatban ott van Gulácsi...

Tudom ez nem valami nagy dolog, és értem is a problémáját, de szerintem nagyon felfújta a dolgot azzal, hogy hazaárulónak nevezett... szerintem ez túlzás. Ti mit gondoltok?



2016. dec. 21. 21:57
 1/7 Someone Alone ***** válasza:
82%

Szerintem is túlzás.

Az első kérdésre nem a válaszom.

2016. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az ismerősöd szimplán nevetséges. A Gulácsival való azonosulás annyira meríti ki a hazafiasságot, mintha én olasznak vallanám magamat, mert egy hetet kint nyaraltam Rómában. Ha pedig már voltál is az Allianzban, akkor meg abszolút nincs is miről beszélni. Én Barca szurkoló vagyok, de akármilyen magyar csapat ellen is nekik szurkolnék, mert érzelmileg velük tudok azonosulni, nem a falábú NB1-es labdakergetőkkel.
2016. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! :)

Még nem voltam az Allianzban, talán majd egyszer, ha szerencsém lesz. Én is úgy érzem mint te, hogy velük tudok azonosulni, nemzettől elvonatkoztatva! :)

2016. dec. 21. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás. "Hazaárulásnak" legfeljebb azt nevezném egy ilyen bagatell ügyben, ha szándékosan azért szurkolnál a másik félnek, mert az egyikben egy magyar játszik.
2016. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Pontosan így van. Az nso-n van is néhány ilyen megkeseredett hazátlan troll (vagy nem is tudom minek nevezzem), akik az EB alatt végig szitkozódtak a magyar válogatott játéka ellen és a belgák elleni vereséget pedig már orgazmusként élték meg. Na én az olyan embereket nem tudom hova tenni.
2016. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ostoba ismeroseid vannak :)
2016. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 és #5: Egyetértek veletek, nyilván egy válogatottnál más a helyzet. Valamint nem Gulácsiék ellen szurkoltam, hanem a Bayern mellett... a kettő nem ugyanaz. :)

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

2016. dec. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!