Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért az egy buli...

Manapság miért az egy buli célja ilyen sok embernek, hogy olyan részeg legyen utána, hogy nem is emlékszik semmire?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem ezt a logikát, ezreket költenek bulikba minden hétvégén az emberek (nem általánosítás, azoknak akik beletartoznak ebbe) aztán annyit isznak, hogy utána semmire nem emlékeznek. Mire jó ez?
2016. dec. 24. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
ilyen sz@r az életük, hogy nem akarnak legalább arra a pár órára emlékezni. Csak nem vallják be maguknak.
2016. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ezért nem is járok buliba, minden pénteken mondja valaki hogy menjek, de már nem győzök kifogásokat találni, néha már szívesen odamondanám nekik hogy azért nem megyek mert nem vagyok arra kíváncsi hogy mindenki ott holt részegen ugasson utána aztán meg hétfőn azzal menőzzenek hogy úúú de bebasztunk, semmire nem emlékszünk... inkább péntek este itthon maradok és számokat hallgatok a kedvenc rock bandáimtól, a bulis zenéket elvből utálom :)
2016. dec. 24. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Én pont, hogy a bulis zenék miatt járkáltam régebben bulizni. Imádom az elektronikus zenét. Változó volt, hogy mennyit ittunk, volt, hogy tényleg alig emlékeztünk valamire, volt, hogy csak 1 korsó sört.

Szerintem egy kis részük tényleg azért iszik, mert otthon nincs rendben valami, vagy csak csalódótt, stb. A legtöbben pedig, ahogy mondod, hogy hétfőn fel tudjanak vele vágni suliban, középsuli elején ez elég jellemző. Semmire nem jó az égvilágon.

2016. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 2. mivel én középsulis vagyok, és nagyon sokan ezzel vágnak föl, még a tanárok előtt is azzal menőznek hogy de bebasztak pénteken, és ezt minden egyes hétfőn...
2016. dec. 24. 10:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg am szerintem sokan a tibi atya nevű oldaltól is bátorságot kapnak ahhoz, hogy igyanak, mármint a velem egykorúak (én 16/f vagyok) jó, én is követem tibi atyát de én a viccei miatt, mert jókat posztol ki, csak mondom hogy szerintem sokakat ő inspirál a péntek estéhez, stb...
2016. dec. 24. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kár lenne Tibi Atyára fogni. Én 2009-ben kezdtem a középsulit, az MSN-korszak kellős közepén, és akkor is ment hétfő reggel, hogy ki mennyit húzott le, meg mekkorát hányt. Tibi atyának ehhez semmi köze szerintem. (Én nem kedvelem.)
2016. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogtam rá mindet tibi atyára, csak egy ötlet volt hogy hátha, csak mert olyanokat posztol ki h "a citromos sör nem sör" meg hogy "kérek egy sört. citromos jó lesz? játékpénzt elfogad?" és akkor ezzel arra utalva hogy aki citromos sört iszik az béna vagy vmi...
2016. dec. 24. 11:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én meg még arra a kis alkoholra is érzékeny vagyok ami a citromos sörben van, egyszerűen sosem bírtam elviselni az alkohol ízét, én nem bírom az alkoholt...
2016. dec. 24. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez változó.

Van, aki azért iszik, mert józanon szégyenlős, gátlásos, kell neki pár pohár, mire fel tud oldódni, csak aztán sajnos túllő a célon, és nem áll meg a második, harmadik pohárnál.

Van, aki azért iszik, mert mindenki más iszik körülötte, és egyszerűen csak nem akar kilógni a sorból.

Van, aki bánatában iszik, azt hiszi, attól jobb kedve lesz, közben meg pont az ellenkezőjét éri el vele.

Van, aki az alkoholt tényleg az íze miatt issza, de sajnos ő sem érzi, hol kéne abbahagyni.

És így tovább....

2016. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem Tibi Atya, én pl jó 15 éve jártam gimibe, akkor még iwiw se volt, nemhogy face, mégis sokaknak ez volt a menő akkor is. Soha nem értettem meg őket, és most is nehezen értem. Gondolom ez olyan vagány dolog szerintük.

Illetve az előttem szóló jól leírta az eseteket.

2016. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!