Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet olyan buta a...

Hogyan lehet olyan buta a szervezet, hogy alkoholmérgezést kap és utána is kívánja a piát?

Figyelt kérdés

Röviden: Haverom sokat ivott, kiütötte magát, hazavitték, félre beszélt összehányta az ágyát, le kellett fürdetnie a szüleinek, meg felvinniük az emeletre.

És másnap mikor magához tért kereste a konyhában a hütőben a bort... Ekkor rászóltak a szülei!


Hogyan lehet ilyen buta a szervezet? Kap egy alkoholmérgezést szinte ájultság van, és másnap nem hogy próbálna erőt gyűjteni, még kell neki az szer amitől mérgezést kapott!


Inkább meg kellene tőle undorodnia nem? Ami a vesztét okozta arra nem még vágynia kéne hanem taszítania!


Azt hittem a szervezet okos!



2014. jún. 7. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholfüggőségről lehet szó. A függőség gyógyszerek esetében is ki szokott alakulni. Sőt, tudok olyan esetről, hogy kórházba került valaki alkohol- vagy gyógyszerfüggőség miatt, ahol már nem kapta meg többé, ezért elvonási tünetek jelentkeztek: Tört és zúzott, trágár szavakkal szidott mindenkit, nem aludt éjjel hanem a kiabálásával zavarta a fél kórházat.

Van egy saját nézetem, de ezzel úgysem ért egyet például az orvosi társadalom. Nem szabad engedni hogy a szervezet a gyógyszerre szokjon. No gyógyszer. Ugyanez igaz az alkoholra is: Napi nulla csepp alkohol, és nincs probléma. Nekem bejött és 46 évesen is voltam már kerékpáron Passauban. Vagyis nézetem az, hogy az egészség egyik feltétele hogy el kell kerülni a patikát és a kocsmát. De úgysem mindenki ért egyet, de mindenki maga dönt saját egészségéről.

2014. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
100%

Az szervezet működése nem valami varázslatos intelligencia alapján alakult ki, hanem egyszerűen életképesség szerint. A szervezet nem okos és nem buta, úgy működik, ahogy az bevált, mert ami nem vált be, az kihalt. Az evolúció intelligenciája csak illúzió.


Mivel a fiatalkori alkoholizmus a legtöbb homo sapienst nem akadályozza meg a szaporodásban, ezért az alkoholfogyasztás megjelenése óta eltelt pár ezer év alatt nem haltak ki az olyan emberek, akiknek másnaposan is jólesik az alkohol. Ennyi.

2014. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:

Az már alkoholmérgezés ha valaki hány a piától?



Amúgy én nem a szervezetet nevezném butának, hanem a haverodat.

2014. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki beb*aszik mint állat, behányik, és félrebeszél, messze áll az alkoholmérgezéstől.
2014. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pisti 007 válasza:
ez inkább alkoholfüggőség
2014. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutya harapását a szőrével legjobb gyógyítani.
2014. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!