Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan köztetek akinek...

Van olyan köztetek akinek tökéletesen vagy közel tökéletesen jó mimden vagy majdnem minden szempontból az élete?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tökéletes, mert vannak hullámvölgyek, de próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Van szerető családom, megbízható barátaim, vannak céljaim-amikért teszek. És az egyik legfontosabb, hogy a szeretteim és én is egészségesek vagyunk. A többi már csak hab a tortán.

Boldog karácsonyt!❄

2016. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nèzőpont kèrdèse.

Van szerető családom, sőt 2 is, az enyèm ès a páromè. Jò szülők, jò testvèrek.

Elvègeztem egy jò sulit, ès szuper munkám van, jò fizetèsèrt, szuper főnökeimmel.

Mivel a páromnak is jò munkája van anyagi gondunk sincs, sőt!

A külsőmmel sincs gond mások szerint, szerintem van, pedig állandòan dicsèrnek sokan.

Sokat utazunk a világban, sokat szòrakozunk.

Ès ami a legfontosabb, van egy imádnivalò párom már 5 ève, ő a legnagyobb boldogságom.

Na ez tökèletesnek mondhatò? Èn nem èrzem annak, sajnos sokat szorongok, nem merek boldog lenni.

25N

2016. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne, de azért nem könnyű.

Van férjem, mind a ketten jól keresünk, nincsenek anyagi gondjaink. A szakmámban dolgozom, jó munkahelyem van.

Sportolok, egész jó eredményeket értem el. Igaz nem élsport, de így is komolyan csinálom. Sok helyen jártam már, évente 4-5x utazok külföldre, versenyre és nyaralni.

Viszont: nincs gyerekem, plusz elvileg nincs semmilyen betegségem, mégis néha baromi rosszul vagyok (fejem fáj gyakran, plusz könnyen megbetegszem). Meg nem vagyok elégedett a külsőmmel.

2016. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Hát pl nekem. Többek közt azért mert hiába kértem, hogy színarany Iphont vegyenek karácsonyra, és nem is a legdrágábbat kértem, hanem csak egy legolcsóbb 4 millásat... Erre kapok egy tök mezei Iphone 7 et.... Sírógörcsöt kaptam kb. és mondtam, h elmennek a .csába. Egész évbe segítettem, levittem a szemetet, meg multkor is elmostam anyám helyett egy poharat, erre ennyi a hála... Most is itt ülök és sírás kerülget. Pedig már betoltam 1 gramm kokót, de még mindig fos a kedvem. Annyit nem képesek megengedni, h szilveszterkor 31 étől január 5 éig egy házibulit tartsak. Amint 18 leszek magamhoz veszem a gyémántokat itthon meg kirámolom a széfet és elhuzok innen a vérbe. Ilyenekkel nem lehet együtt élni akik nem tudják rendesen eltartani a gyereküket. 17/l
2016. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkoztok, és heti hány órában dolgoztok?
2016. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"közel tökéletesen jó minden": talán ez a reális nálam, nem is akarok többet.
2016. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!