Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt, hogy a szépség belülről...

Azt, hogy a szépség belülről fakad, azok szokták hangoztatni, akiknek kívülről biztosan nem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem. :)

Azok szokták ezt hangoztatni, akik meglátják a szépet egy 80 éves ember mosolyában is. És csúnyának látnak egy szép arcot is, ha bamba ostobaság süt róla.

2016. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akik őszinték gondolják ezt, és nem elkeseredésükből azok azért mondják, mert érzelmileg feljebb vannak a ranglétrán.
2016. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Összetett kérdés.

A probléma hogy a legtöbbet tényleg azok szokták hangoztatni akik sajnos kevésbé szépek. Illetve azok akik nagyon, és ezért nem is kell aggódniuk miatta.

Viszont sokféle szépség lehet. A szerettei mindenkinek szépek, hiszen úgy ismertük és szerettük meg őket. A párválasztásnál viszont tagadhatatlan hogy a külső is szerepet játszik. Hogy kinél mennyire az változó, de mivel az ember először a külsőt látja és nem az ember személyiségét ezért szerintem elég meghatározó lehet. Csak gondolkozz el rajta hogy neked is az ellenkező nemből van ami jobban bejön külsőre mint más. Emellett bármennyire is tagadja bárki a jó kapcsolat elengedhetetlen része az egészséges fizikai kontaktus és szexuális élet. Ezt pedig bármilyen kedves legyen az illető hogyha úgy néz ki hogy nincs meg a fizikai vonzalom az irányába akkor nem lehet fenntartani.

Én azt mondom hogy mindkettő egyaránt fontos. A külső megfogja az embert, a belső értékek pedig megtartják. Azomban ha valamelyik nincs meg bizonyos mértékben akkor nem lesz párkapcsolat. A bizonyos mérték pedig igénytől függ.

Lehet hogy emiatt fogom a lepontozást kapni, de leírom a magam példáját. Én nekem egy lánynál nem kikötés hogy tökéletes legyen nagy mellekkel és formás alakkal. Igazából ez nekem teljesen mindegy. Ami fontos nekem hogy szép szeme és mosolya legyen, de emellett nem vonzódok se a kövér sem pedig a más bőrszínű nőkhöz. Nem vagyok kövér gyűlölő vagy rasszista, egyszerűen biológiailag nem vonzódom hozzájuk. Barátként tökéletesen el tudom őket képzelni, de szexuális társként nem (ami pedig egy működő párkapcsolathoz elengedhetetlen). De attól hogy én ilyen vagyok rengeteg ember létezik akiknek olyan az ízlése hogy pont ezek a lányok jönnek be nekik.

2016. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

2 embertípus szájából hallottam csak eddig ezt a mondatot:

1.: Önvigasztaló emberektől.

2.: Szép emberektől, akik fel som fogják a helyzet.

Az összes embernél, akitől ezt a szöveget hallottam, fontosabb volt a külső szépség, csak így próbálták pozitívabb helyzetbe hozni magukat.

2016. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Igen, mert az élet benned van, ha csak szép valaki, de nincs benne élet, lehet hogy egy-két numerára alkalmas, de nem akarnál tőle többet.
2017. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem,inkább azok akik a dolgok mögé látnak.Egy embernél legfontosabb a kisugárzás és ha az megvan egy átlagos embert is szépnek,érdekesnek találsz.A kisugárzás az ami széppé teszi az embert és ez a belsejéből fakad.
2017. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!