Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért akarnak...

Az emberek miért akarnak mindenáron magasak lenni?

Figyelt kérdés
Az imént olvastam itt ebben a kategóriában egy tejfel szájú gyerek megrendítő problémáját, hogy a 179 cm ellenére a magassága miatt aggódik. Mielőtt vki megjegyezné, azért nem oda írok, mert a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ti összességében (nem csak ezzel a kérdéssel kapcsolatban) miként vélekedtek az embereknek a magassággal kapcsolatos általános hozzáállásával. 15 évesen milyen kiváltó ok vezethet oda, hogy a felnőtt szinten is abszolút átlagnak nevezhető magassága miatt valaki aggódjon. De sok más hasonló kérdést is megemlíthettem volna, csupán most erről jutott eszembe. Az olyan emberek elégedetlenségét (magamat is beleértve), akik az átlagtól alacsonyabbak (<175), még el is tudom fogadni, de miért akar minden srác/pasi akkora lenni, mint egy oszlop, ha már kegyes volt hozzá az élet? Csak arra tudok gondolni, hogy a magasság az emberek 99%-nál egonövelő faktort jelent. De amúgy tényleg van benne valami, mert a magas ismerőseim (nemtől függetlenül) sokkal nárcisztikusabbak, egocentrikusabbak és összességében sikeresebbek is.

2016. dec. 20. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Van benne valami, a nők is azt keresik.
2016. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
hát én nem járnék egy felhőkarcolóval 155 centimmel
2016. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Én 195 cm vagyok, és nem értem az embereket, semmiféle plusz előnyhöz nem juttat a magasságom semmilyen téren, max pár rosszalló ember gúnyolódását hallom néha pl 2# "én nem járnék egy felhőkarcolóval " .
2016. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Ja, a buszon is nyomorogni kell meg a repülőn. Az viszont valóban előny hogy rengeteg nő nem járna magánál alacsonyabbal. Az utcán is kisebb eséllyel kötnek beléd a kötekedő kedvű egyének.
2016. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ja, a buszon is nyomorogni kell meg a repülőn."

Inkább naponta 2-szer beverném a fejemet a busz felső korlátjába ha cserébe sokkal nagyobb előnyt élveznék a csajok terén, mint a mostani 170 mélységemmel. Egyébként is a magas pasik a karrier terén sikeresebbek, szóval nem hiszem, hogy olyan sok magas fickót fenyegetne az a veszély, hogy beveri a fejét a buszon.

2016. dec. 20. 22:04
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Már rég megszokták, hogy le kell hajolniuk, nincs vele bajuk :D A nők pedig szeretik őket :D
2016. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Egy magasabb ember mindenhol jobban tud érvényesülni. Egy alacsonyabbnak meg mindenért meg kell küzdeni. Én is csak megmosolygom a kis alacsony emberkéket.
2016. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
utolsó, szánalmas vagy, remélem téged is egyszer le fognak nézni esetleg más miatt
2016. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan nem vagytok normálisak...semmi előnyhöz nem juttat a magasság semmilyen téren, oké van pár csaj aki csak magasakra hajt, de ugyanennyi van aki leszarja a magasságot csak legyen minimum akkora mint ő (és ezt a női 165cm-es átlagmagassághoz nem nem nehéz hozni és van még kb ennyi aki 160cm alatti és ódzkodik a 180cm felettiektől mert nem akarják, hogy a mellkasukat kelljen nézni állandóan, vagy netán a hasukat.
2016. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hamarabb romlik a térdük, gerincük
2016. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!