Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok barátkozni?

Miért nem tudok barátkozni?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig csak egy ideig érdeklem az embereket, utána nem keresnek... Még a kolis szobatársaimmal sem vagyok jóban annyira,mint ahogyan elképzetem, naponta csak pár szót váltunk, hogy "mikor akarsz aludni?" stb... Pedig szívesen beszélgetnék, de ők sosem kezdeményeznek beszélgetést.És 3hónap után szerintem ez kicsit gáz.


Új társaságban meg alig tudok megszólalni, mert a humorérzékemet nem értik elsőre, ugyanis azt már hozzászoktattam az otthoni társaság beszédstílusához és nem tudok leállni.

Vagy nem akarom, hogy gyökérnek tartsanak és inkább nem mondok semmit. De úgy meg elunom magamat...


Csak pár barátom van, de ők mind lányok és nekem most már szükségem lenne fiú barátokra, de valahogy ők nem maradnak meg.


Vagy lehet, hogy csak nem becsülöm meg az embereket. Mert én sose keresek senkit, egyszerűen nem tudok smúzolni, nem tudok bájcsevegni illemből, csak akkor szoktam írni, ha küldök valami viccet, képet vagy akarok valamit.


21/F



2016. dec. 27. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet félreértem, de beszélgetnél a szobatársaiddal ugyanakkor nem tudsz kötetlenül társalogni? Akkor miről?
2016. dec. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Chaten én néha szoktam más srácokkal beszélni de ezenkívül hasonló vagyok. Jó lenne egy srác haver, lehetne is de nagyon válogatok emberek közt. Nem állok le sokakkal akik úgy kezelnek engemet ahogy az nem tetszik. Beszédes típus nem vagyok de ha meg van a téma nem kell félteni.

Tanácsnak azt mondanám hogy kérdezz te is a kolis szobatársaidtól, nyiss feléjük. Hát ha bejön.

2016. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha te sosem keresed őket, vagy mindig csak akkor írsz nekik, ha akarsz valamit, akkor miért lep meg, hogy ők nem keresnek téged? ha valakivel nem beszélsz, mert ő sokáig nem keres téged, az azt is jelenti, hogy te sem kerested őt. kezdeményezz, beszélgess, hozz fel témákat, szervezz programokat. ha magától nem gyűlik köréd a társaság és maguktól nem vonnak be téged a programjaikba, akkor csinálj te programokat, vond be őket te a programjaidba, szervezd őket magad köré.


keress olyan témákat, amik őket is érdekli és téged is. keress közös pontokat, hasonlóságokat. nem kell mindenben mindig egyetérteni, de sokkal könnyebb úgy felépíteni egy barátságot, társaságot, hogy előbb a közös pontok, kölcsönös érdeklődés és a hasonlóságok vannak meg.

2016. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja. A barátság ugyanúgy társasjáték, mint a párkeresés. Ugyanúgy adni kell magadat.
2016. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!