Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem akar velem senki...

Miért nem akar velem senki barátkozni? Miért van ennyi távolságtartó ember?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves (meglepő módon) fiú vagyok és akárhova elmegyek, jóban leszek valakivel, azt veszem észre, hogy utána nem akarja velem tartani a kapcsolatot. Vagy az van, hogy nincs semmi ahol tartanank a kapcsolatot vagy éppen nem áll szándékukban visszajelölni. A barátaim szerint kedves és imádnivaló vagyok, de olykor idegesítő is, mert sokat beszélek. Nem szoktam bunkó lenni az emberekkel, kivéve ha ők bunkók velem. Ettől függetlenül sokszor nincs kedvem beszélgetni, csak szeretek magamban ellenni, mert az esik jól, vagy mert elegem van a külvilágból.

Szeretek új embereket megismerni, általában nyitott vagyok a barátkozásra. Általában mindif mosolygok, sőt tavaly kórházba kellett mennem gyakorlatozni és anya konkrétan kijelenette, hogy már attól jobban lesznek az emberek ha rám néznek :D Igen, egészségügyi iskolába járok és a jövőben orvosként szeretnék elhelyezkedni, azon belül is onkológusként. Igen, nem túl kellemes, de megvan az oka, hogy miért ezt választom.

Barátnőm eddig még csak 1 volt 4 hónapig, de ami azt illeti nem is vágyom párkapcsolatra. Egyrészt mert még sokat változnak az emberek ezekben az években és pár év múlva kiderülne hogy teljesen mást akarunk, még ennyi idősen nincs teljesen kialakulva a személyiségünk. (Bocsesz, tanultam pszichológiát is kilencedikben :D)

A külsőmről annyit, hogy tudom, hogy a normálisabb embereknek nem fog számítani, de nem vagyok egy Casanova. Egyedül magamban talán a szemem tetszik, mert ez egyszerűen olyan, hogy nem lehet konkrétan megállapítani hogy milyen színű. Pedig már nem egy ember próbálkozott a megfejtésével, beleértve pár tanáromat is :D

Tehát minden összevetve hol szeretek emberek között lenni, hol nem igazán. Barátnőt egyelőre nem szeretnék, csak pár év múlva, mert akkor talán komolyabb emberekkel találkozom. De ettől függetlenül inkább emberek között szeretek lenni, szóval nem vagyok antiszociális.

Valahogy mégis olyan nehezen találok barátokat. Nem vagyok a bulizós fajta, a fesztiválokat sem szeretem, valamint az egyéb, a koromban mostanában menőnek vélt dolgokat sem (drog, pia, cigi)

Csak olyan sokszor van hogy szívesen beszélnék valakivel de nincs kivel...


2016. júl. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
figyu, nem olvastam végig, mert tényleg sok a felesleges rizsa ahogy az elején írtad, hogy sokat beszélsz. Remélem választ kaptál a kérdésedre. Bocs.
2016. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj :)
2016. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél barátnőt? Nem olyan nagy dolog az és biztosan jobban éreznéd magad egy lánnyal. Na, szépen válaszolj nekem a lányok leveleire akik majd írnak neked, mutasd meg,Nekik, hogy egy igazi illedelmes, normális férfi vagy... Hajrá... :-)
2016. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek sok barát? 1-2 igazán értelmes kell, hogy ne golyózzon be az ember. Majd találsz ilyen embereket. Még csak 17 éves vagy, ráadásul le tudod írni az "egyelőre" szót, szóval nem lesz itt gond. :)


Szerintem nincs igaza az elsőnek. Beszélhetsz sokat, a lényeg inkább az, hogy őszinte érdeklődéssel tudj hallgatni, és kérdezni is.

2016. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátkozhatunk :)
2016. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!