Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Különc vagyok? Furcsa vagyok?...

Különc vagyok? Furcsa vagyok? (hosszú)

Figyelt kérdés

Különc vagyok ?


Tehát kiskorom óta különcnek érzem magam . Óvodában minden remek volt , mikor iskolába mentem , eléggé elszállt az önbizalmam . Az elején nagyon halk voltam , csak a legjobb barátnőmmel beszéltem (óvodás társak voltunk) . Idővel picit kezdtem megnyílni . Megtetszett egy fiú , de egy neki más tetszett . Mellesleg az a fiú az összes lánynak tetszett . :D Négy évig versengtünk azzal a lánnyal tanulásban , a két hibátlan tanuló voltunk , a többiek elég rossz tanulók voltak . Ötödik elején a lány elment , más iskolába . Én együtt ültem a fiúval (iránta már semmit nem éreztem) , és mivel nem volt versengő társam , picit elhanyagoltam a tanulást , de még mindig első tanuló voltam . Hatodikban (ez évben) átmentem a volt osztálytársam iskolájába és osztályába . Tipikus tökéletes osztály , senkinek nincs év végi 4-es lezárása sem . Az első napokban nagyon szimpatikus volt az osztály , a lányok barátságosak voltak . Napok teltek el , szétszóródott az osztály . Próbáltam mindenkivel barátkozni , de nem ment annyira . Mikor a padtársam hozzám jött (projektet kellet készítenünk) odaadta nekem a telefonját , hogy nézzem meg miket írogatott eddig a nagy szerelmével . Én megnéztem , és hát olyant láttam , amit nem szerettem volna . Engem beszéltek ki , hogy milyen rinyálós , sírós , béna vagyok (megjegyzem , a szerelme is osztálytársunk , de alig váltottam addig vele 1-2 szót) , az osztályban télen meg szokták "fürdetni" egymást a hóban . Mondta a szerelme (legyen X) , hogy engem nem fognak , mert biztos elsírnám magam . Még sokat szitkozódtak rólam . Azt mondták gyanús vagyok . A barátnőm látta , hogy azokat az üzeneteket olvasom , de nem is érdekelte , mintha tök normális lenne . Én elkezdtem írni a szerelmével . Megkérdeztem miért vagyok "a gyanús lány" (így neveztek) ? Először azt mondta , hogy azért , mert annyi édességet eszem . Aha , el is hiszem . Végül kiszedtem belőle , azt mondta azért , mert túl halk vagyok , visszahúzódott , félénk . Mondom OK . Nekem nem tűnt fel , hogy az lennék . Szerintetek különc vagyok ?


Furcsa vagyok ?


Ez most más téma . Bár az elején valóban félénk vagyok , mikor érzem , hogy a társaság befogadott , hogy biztonságban vagyok , megnyílok . Utálom a személyiségem . Elég perverz , bolondos , mindig hülyét csinálok magamból , éneklek/táncolok amikor kedvem teszi , hülye pofákat vágok , mindig lejáratom magam , aztán meg hónapokig zengik a hülyeségeimet , és röhögnek rajtam ... Az újk osztályban felvettem egy maszkot , bunkó vagyok . Próbálok beszólogatni másoknak , ha ők is , nem vagyok kedves , ha ők sem . Én nem ez vagyok . Emellett az is vagyok , aki álmodozik , boldogságról , elképzeli a naplementét valakivel , magában elkalandozik , egy másik világban él . Néha a világ legboldogabb emberének érzem magam , máskor pedig előjön a depressziós énem , aki azon gondolkodik , egyáltalán miért érdemes élni ?


Mellesleg nem vagyok valami szép , szőkes hajam van , zöldes szemeim , de a homlokomon tiszta pattanás vagyok , az első két fogam kissé ferdén áll , meg hátrább kb . 3-4 tejfogam nem esett ki még , és fent kezdtek el nőni a fogaim ...

Köze van bármelyiknek ahhoz , hogy a szüleim már 2 éve el vannak "válva" (papíron nem , de külön élnek) , apumat meg hetente ha látom egyszer ?


Választ szeretnék kapni . Mindenre .



2016. dec. 28. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy különc, és nagyon lányosan írsz, pont úgy mint a többi lány, csak ők még próbálnak okoskodni arról amit nem értenek.


"az első két fogam kissé ferdén áll , meg hátrább kb . 3-4 tejfogam nem esett ki még , és fent kezdtek el nőni a fogaim ... "

Kicsit túldramatizálod ezt a fogas dolgot. Nem tökéletesen állnak a fogaid, úgy mint még jópár millió embernek, jajjajj..


Régen félénk, halk voltál, mostmár:

"Az újk osztályban felvettem egy maszkot , bunkó vagyok . Próbálok beszólogatni másoknak , ha ők is , nem vagyok kedves , ha ők sem "

Ez szerintem egy jó előrelépés.


Nekem egyáltalán nem tűnsz furcsának vagy különcnek.

2016. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikus példa vagy arra, aki irgalmatlanul különlegesnek próbálja magát láttatni, holott abszolút olyan, mint a legtöbben.


Hidd el, különcnek lenni nem valami jó dolog. Tapasztalat.


24f

2016. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreérted . Én épp , hogy csak bele szeretnék illeni a társaságba , csak annyit szeretnék , hogy elfogadjanak úgy , ahogy vagyok .
2016. dec. 29. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhatsz nagyon átlagos vagy.Az a véleményem rólad,hogy próbálod követni a sablonokat amiket a közösség diktál.Azt javaslom ne válj nagypofájú bunkó az osztályba ,ezt csak a birka jelleműek fogják értékelni a normálisak nem.Aki különleges kevés barátja van,érdekes hobbija,picit magányos,az osztály perifériáján van nem érdeklik az osztály klikkek,nem megy a tömeg után úgy hogy ez még csak nem is elhatározás hanem végig sem gondolja csak érzi mire nincs szüksége,sokszor támadják mert nem értik ezért különcnek lenni többnyire rossz.Vannak akik erőltetetten elvontak ,érdekesek akarnak lenni de ez nagyon látszik és inkább nevetséges.A zenei ízléstől sem ledz valaki különc és az öltözködéstöl sem ezt csak a felszines tömeg emberek gondolják így.Például a rock zene idugyan olyan populáris mint bármilyen más zenei irányzat.A pózer emberek a feltünő hajviseletben,kiegészítökben érzik magukat egyedinek de ez is végtelenül erőltetett.Mindenki szertne kitűnni a tömegből és mindenkiven van valami jó és értékes se a különcségre születik az ember ez van.
2016. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!