Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehetőségei vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségei vannak egy különc, zárkózott, komoly fiúnak egy komoly/hosszú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert úgy érzem, hogy nincs lehetőségem párkapcsolatra, mert nem vagyok népszerű tulajdonságokkal bíró figura. De sejtem, hogy létezhet hasonló lány, vagy nekem való, csak nem tudom hogy találjam meg.


Nem szeretek bulizni, meg társaságokba járni(tudom hogy ez rossz pont, de később változhat), és nem is nyílok meg olyan könnyen, mint a nagydumás jóképű viccelődős srácok(ez is rossz pont). Azt vettem észre, hogy a lányok inkább az ilyen "hangos" fiúkat kedvelik, akikkel el lehet dicsekedni, de egyiknek sincs türelme hozzám. Vagy aki akar is valamit, az általában csak a külsőm miatt, aztán meg nem tud elfogadni, van aki meg is akar változtatni, de van amikor meg nekem túl unalmas/nem tetszik az illető.


Az is rossz még, hogy nem vagyok tipikus gigolo alkat, hogy állandóan ajándékokkal halmozzam el, meg étterembe vigyem és ehhez hasonlók, nem is vágyok nagy szerelmi drámára, de nem is csak szexet keresek.


Meg nekem nem is tetszenek ezek a műlányok, amik manapság szépnek számítanak, és szerintem nagyon buták és unalmasak is sokszor. Sajnos van sok olyan tulajdonságuk, amiket még nagyon kiábrándítónak találok, szóval a mai lányok nem nagyon jönnek be.


Kicsit már unom is az ismerkedéseket, néha annyira üresnek látom őket, hiába egyediek, mind annyira egyforma, és nem mozgat meg bennem semmit.


Én csak egy egyszerű kapcsolatot akarok, amiben egymásnak vagyunk fontosak, és nem az, hogy a külvilág mit lát belőlünk.


Ha vannak itt ilyesmi lányok, akik magukra ismertek, akkor kérlek titeket, hogy meséljetek arról, hol lehetne veletek ismerkedni, ha jártok valahová iskolán/munkán/könyvtáron kívül.

Ha csak ismertek ilyen lányokat, az is jó, ha elmondjátok, nekik milyen érdeklődésük van, ahol meg lehetne őket ismerni.


Olyan válaszokat ne írjatok, hogy változzak meg, mert nem akarom megjátszani magam.


Köszönöm.



2012. nov. 26. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó fej vagy, az írásodból ítélve. Szóval kitartás!:D

Biztos találsz valakit.

23/F

2012. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom olyan, mint te, 6,5 éve boldogítom.

Mi netes társkeresőn ismertük meg egymást anno.

Fel a fejjel! Ezzel jár sajnos, nekem se volt egyszerű egy normális férfi találni, mert engem taszítanak a bulizós, nagyszájú, kemény legények és komoly kapcsolatra vágytam, nem csak egy kis dugásra.

23/L

2012. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A komoly és zárkózott fiú valószínű egy csendesebb és visszahúzódobb lánynak fog kelleni. Mivel az ilyenek többsége otthonülős típus, így a legegyszerűbben a neten keresztül ismerheted meg őket.
2012. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy vettem észre, hogy inkább neten lenne jó nekem, de valahogy eddig nem sikerült ilyen lányt találni.

Akkor csak folytatnom kell, és reménykedni abban, hogy egyszer összejön.


Tudtok valami olyan ismerkedős vagy kifejezetten társkeresős közösségi oldalt, ahol lehetnek olyan lányok, akik elviselik a különcöket? Vagy azt is leírhatjátok, ti hol és hogyan ismerkedtetek meg.


Csak mert neten is nehéz megtalálni ezeket a lányokat.

2012. nov. 26. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia:) Ezek alapján szimpatikus vagy. Hány éves vagy?:)
2012. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a korom nem szeretném leírni, nem itt akarok ismerkedni, csak véleményekért tettem fel a kérdést, de azért rendes tőletek.
2012. nov. 26. 17:52
 7/9 kiccsaj88 válasza:
Én nem magamra ismertem, hanem a páromra :-) pont ilyen mint te :-) ő is nagyon sokáig egyedül volt, aztán jöttem én. Nem mondanám magam zárkózottnak, szeretek bulizni, néha hangosan, de emellett úgy gondolom elég komoly is vagyok. A lényeg, hogy nekem ő majdnem első alkalommal már megtetszett, (egy félig-meddig céges buli alkalmával) aztán jött a következő buli, ahol már beszélgettünk is, na ott már végem volt. Azért jók a bulik, mert például ha egy társaságban vagytok, és véletlenül kettesben maradtok, akkor ott már lehet beszélgetni, és elindulhat valami. Hozzáteszem, én kezdeményeztem, ha a páromon múlik, ő nem mert volna... :-) szóval csak annyit tudok tanácsolni, hogy bátorság!!! Próbálkozz! Sosem tudhatod, ki fog majd boldoggá tenni...
2013. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te egy kosztümös lovag vagy. Remélem megtalálod vagy megtaláltad a párodat. :)
2014. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hali. Én eltérek az írásodtól. Nem járok buliba. (csak a pizsama :D) Gyerekes vagyok vagy naiv, tök mindegy. Lusta és néhány ember szerint hiperaktív. De figyu, ne add fel, mert nem mindenki a #mindenbulibaelmegyek #swag #yolo fiút akar. Műlányok? Elhiszem, én túl lusta vagyok a sminkhez (én is használok szempillaspirált néha), de nem ápolatlan :D. Semmi baj nincs veled szorítok. :) Az ajtódon kívül történik a csoda.
2017. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!