Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehet egy introvertalt...

Milyen lehet egy introvertalt es egy (nagyon) extravertalt ember parkapcsolata?

Figyelt kérdés
Előbbi a no, utóbbi a férfi, 29 illetve 30 évesek.
2016. dec. 29. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Jó.
2016. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Rossz.
2016. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Akár jó. Egyén függő...

Ezek nem olyan tulajonságok. Illetve kéne a válaszhoz ismerni az embereket.


Én nagyon introvertált vagyok... Visszahúzódó és kicsit szocfób is. Ettől függetlenül én eltudnám képzelni, hogy extrovertált lánnyal jöjjek össze.

2016. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En zárkózott vagyok, kevés barátom van es keveset járok el itthonról. Most ismerkedem egy olyan férfival, akinek viszont lételeme, hogy ne otthon üljön mert szinte képtelen ra... Rengeteg haver, állandó programok, bulik... Jol érezzük magunkat egyutt, de nem tudom működni fog-e igy, hogy nekem erre nincs szükségem. Azzal nincs bajom, hogy nélkülem menjen el mondjuk meccset nézni a haverokkal, de ha gyakran van ilyen, az eleg hülyén néz ki szerintem. Nekem furcsa lenne, ha o mindig hajnalban esne be mellem az agyba például. Van a társaságukban egy velünk egyidős házaspár, akiknél hasonló a felállás, ott nem tudom hogy működik a dolog. Bár a srác ott talán ennyire nem a társaság bohóca... Szóval nem tudom hogy lesz ez :(
2016. dec. 29. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Általában nem, egy idő után idegesíteni fogják egymást.
2016. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha én írtam volna a 4-es válaszodat - amiben pontosan leírtad, hogy miért lesz életképtelen a kapcsolatotok - mit válaszolnál nekem?


Keress magad mellé egy veled hasonló érdeklődésű, vérmérsékletű férfit, mert a jelenlegi fickóval nem leszel boldog!

Ő egy (nagyon) extrovertált nőhöz passzol :)

2016. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én extrovertált vagyok, lételemem a társaság, a volt férjem nagyon zárkózott típus...

10 évig húztuk, nyáron váltunk el.

A közös érdeklődési kör, a gyerekek, a szex egy ideig egyben tartották a kapcsolatunkat, házasságunkat, de az mostanra megadta magát.

2016. dec. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!