Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennnyire változtatja meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennnyire változtatja meg az ember a párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Kaptatok olyan dolgoka/érzéseket a párotoktól amik megváltoztattak titeket? Mennyire tudja befolyásolni a személyiséget a párkapcsolat?Vannak olyan rossz szokásaitok amikről a másik fél miatt mondtatok le?

2015. jan. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze..Le kell mondani dolgokról, alkalmazkodni kell.
2015. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
99% lemond a rossz szokásairól az elején, hogy x év/hónap után újra előjöjjön, és beüt a krach
2015. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megváltoztam, de nem abban lemondtam a rossz szokásaimról. Kiegyensúlyozattabb lettem, nyugodtabb, türelmesebb.
2015. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen rossz az, ha az embert megváltoztatja a párkapcsolat, és nem lehet önmaga. Hosszú távon nem működik, a személyiség utat tör magának. Ezért kell(ene) már az elejétől önmagunkat adni, és a másik megismerkedésére törekedni, és csak olyannal kezdeni kapcsolatba, aki úgy felel meg, ahogy van, és aki elfogad úgy, ahogy vagyok.


(Bizonyos mértékű csiszolódás persze szükséges, de ez nem járhat a személyiség (!) megváltoztatásával! A személyiség ugyanis spontán változik egyébként is, a párkapcsolattól függetlenül is.)

2015. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért szeressen inkább aki vagyok de változtam jobban tudok önmgam lenni aki szeret s viszont szeretem
2015. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért változik az ember
2015. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én pl motiváltabb lettem.

Addig nem igazán érdekelt semmi,most lettek hobbijaim,elkezdtem alapozni a jövőmre,tervezgetünk együtt stb.Szóval mondhatni talpra tett a párkapcsolatom.Azért ezt nem kell a személyiséggel keverni.

2015. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!