Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sértődékeny és egy megfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sértődékeny és egy megfelelési kényszeres ember párkapcsolata halálra van ítélve, ugye?

Figyelt kérdés

Én lennék a megfelelési kényszeres.

A párom nagyon hamar megsértődik,sokszor figyelnem kell mit mondok,mert nem tudom mikor robban,vagy mikor ért félre egy poént.Közben pedig rettegek attól,hogy eltaszít,megsértődik.

Tudom,hogy egy nem jó így,mert hosszú távon kikészülök.

Vannak még ilyen emberek itt,akik sértődékennyel vannak párkapcsolatban?


2015. febr. 8. 03:55
 1/3 anonim ***** válasza:

zsák a foltját...

szerintem nem lesz ez hosszú életű, mert vagy ő fog szenvedni a te megfelelési kényszeredtől, vagy te fogsz szenvedi hogy ő folyton megsértődik

2015. febr. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De a megfelelési kényszer nem érződik,mert én nem mutatom.

A sértődékenységet viszont lehetetlen leplezni.

2015. febr. 8. 04:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod ki felelne már meg másoknak,amúgy is bármit is teszel az nem jó..
2015. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!