Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt a mai gyerekekkel?

Mi történt a mai gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, változik a világ, elgépesedik, változnak a szokások, de ennyire? Tíz éve még én is gyereknek számítottam(most 24 vagyok), de a mostani gyerekek szörnyűek. Pl. Aranyos, normálisnak látszó kb. 12 éves kislány, korához illő öltözetben még smink nélkül sétál a hasonló barátnőjével, erre nézem, cigarettáznak - de csak olyan trendiként, le se tüdőzi. Aztán a fele cigit elnyomta a közeli kukában.

Az egyik rokonom, 6 éves, iPadje meg mp3 lejátszója van és olyan káromkodásokat beszól nekem, hogy csak nézek. Elmondom az anyjának( aki közeli rokonom) és erre csak nevet rajta, hogy "leosztott a lánya".

Mögöttem a buszon beszélgető, nagyjából 14 évesnek kinéző fiúk meg arról beszéltek, hogy mennyire beb*sztak és füveztek az este.

Nem vagyok se irigy, se régimódi ezzel kapcsolatban, csak szimplán rácsodálkozom, hogy ennyit változott a világ? Vagy csak nekem tűnik ez olyan furának? Rácáfolásokat szeretnék olvasni.


2016. dec. 29. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan ismerősöm aki 8, 9, 10 évesen cigizett, van olyan is aki 6. :D Mindig volt ilyen. Vagy észhez térnek, vagy nem. Ennyi.
2016. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

A dohányzás régen is volt, az nem újdonság, hogy akár ennyi idősen már kipróbálják. Igaz, én sosem vágytam rá, nekem elég a cigirágó, de nem vagyunk egyformák.


Különben én nem azt kérdezném, hogy mi történt a mai gyerekekkel, hanem inkább azt, hogy hol vannak az ilyeneknek a szüleik?

2016. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. 12#: igaz, talán így pontosabb lett volna a kérdés.
2016. dec. 29. 18:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Öregszel, az a baj.
2016. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan internetes műsorcsatornákat néznek, mint a TheVRatyik és a többi hasonló. Akkor még ezek a silány színvonalú csatornák a legjobbak. Csoda, hogy mocskosszájú tahók a gyerekek? A PISA teszten megbuktak, ami egy vicc, mert én is kitöltöttem, nevetségesen könnyű volt. A következő felnőtt generáció egytől egyig elbaltázott tahókból fog állni. Veszélyben a jövő.

Egy troll vagyok, de ezt most nagyon komolyan mondtam.

2016. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!