Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Ulysses Moore könyvsorozat...

A Ulysses Moore könyvsorozat 9. részét egy éve olvastam el és nem emlékszem hogy mi lett a vége. El tudnátok mondani, hogy mit történt nagyjából a végen, a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Most megvettem a 10. Részt és szeretném olvasni, csak így, hogy nem tudom az előző végére, így nem kezdenék bele olyan szivesen.

És sajnos nincsen nálam a 9. könyv.

Köszi:)



2014. júl. 20. 12:07
 1/1 anonim válasza:
Miután bementek az aranylabirintusba és megküzdöttek az árnyék szörnnyel Peter Dedalus léghajója segítségével kirepültek a labirintusból.Pontosan a mazóleum kertjébe érkeztek, ahol találkoznak Nestorral.Anita átnyújtja neki a Penelope által címzett levelet, amelyben arra utal, hogy a Nagy Nyár gyermekei közül egy áruló.Nestor rájött, hogy felesége él és keresésére indul.
2015. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!