Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől függ, hogy valakit...

Az mitől függ, hogy valakit elfogadnak valakit meg nem?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy ha én próbálok megnyerően viselkedni, nem is az hogy megnyerően, inkább megfelelve dolgoknak, és elő állok valamivel akkor az nem jó, hiába vetek fől bármit is, mintha meg se hallották volna, ugyanakkor másnak aki ugyan így csinálja, ő rá egyből hallgatnak futnak utána. Van olyan is, láttam már saját szememmel, hogy valaki a munkájába dolgozik, készségesen szinte látni rajta hogy minden energiáját bele teszi, ott van rendesen, de még is ő kapja a főnöktől a lecseszést vagy mástól, s van egy másik aki ugyanazt csinálja vagy még annyira sem, őt meg dicsérik, meg poénkodnak vele.

Miért vannak ilyen különbségek? Ilyenkor mi alapján döntik el az emberek? Ezt a személyiség dönti el, ki hogy született, milyen sorssal vagy még is min múlik?

Én azt vettem észre eddigi életem során, még ha próbáltam is alkalmazkodni, mindent megtenni ami tőlem telik, akkor sem azt nézték hogy mit csinálok hanem egyből rám szállnak cseszegetnek, vagy amit én mondok az úgy nem jó.. Meg ha én láttam valamit, és én elmondom, akkor nem hiszik el. Nem tudom már mit kellene változtatnom, de én már belefáradtam ebbe


2016. dec. 30. 20:20
 1/1 anonim válasza:
Az ember személyisége, kisugárzása nagyban befolyásolja azt, hogy hogyan ítélik meg. Van olyan ember, aki hanyagul végzi a munkáját, de mellette vicces, lehet vele poénkodni, jól tud pitizni a főnöknek. Olyan is van, aki betart minden szabályt, igyekszik megfelelni, de mellette félénk, nincs önbizalma, visszahúzódó, fél a főnöktől, akkor ő rá másabbul néznek, másként viszonyulnak hozzá. Azt gondolom, hogy meg kell találni a középutat. Nem szabad a munkahelyen befeszülni, de nagyképűnek sem érdemes lenni. Továbbá az is igaz, hogy a szürke kisembereket nem nagyon veszik észre, aki vagányabb, azt jobban. A szürke kisember mondhat jó dolgokat, nem igazán figyelnek rá. Ezzel nem azt mondom, hogy te szürke kisember vagy, sőt, innen nehéz megfejteni, hogy a te munkahelyeden veled miért bánnak így. Több tényező is közrejátszhat.
2016. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!