Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A csaj most lesz 20 éves...


Külsőre: kb hátközépig világosbarna szögegyenes haja van de hívd q enyhén hullámosan vagy loknikban hordani. Olyan sötét, tiszta smaragdzöld szeme bár néha van hogy kicsit barnás. Kb 161 centi azt nem tudom hány kilo de ilyen szép lapos hasa van de nem az az elöl deszka stilusu lapos hanrmbolyan feszes szép...kerek feneke és közepes méretű melle...

Öltözködésben szereti a crop toppokat, a szaggatott farmernadrágot, a converse cipőt, és a bőrdzsekit.Személyiségileg pedig mindig mosolyog de nem az az erőltetett vigyor hanem őszintén mindenkihez van egy kedves szava sosem ítélkezik senki felett , türelmes, szereti a gyerekeket, az emberek gyakran használják szegényt lelki szemetesvödörnek mert bárkit meghallgat aki kiönti neki a szíbét és tanáccsal is ellátja. Egyszerre erős mert rengeteg mindent kibír ( tudom min ment keresztül) de valójában gyenge . Utóbbi alatt azt értem hogy bármi képes meghatni...nem néz pl híradót sem mert fél hogy felkavarja egy egy rossz hír..ami a szívén az a száján mindig őszinte de ügyel rá hogy ne bántson meg másokat. A rossz tulajdonsága higy makacs és mindent egyedül próbál megoldani valamint hogy olykor kicsit lusta bár elmondása szerint nem lusta csak azt csinálja meg amihez kedve van. Imád sportolni, énekelni, dalt írni..általában csak fogja a gitárját dudorászik és meg us azületik a dallam :D három nyelven beszél folyékonyan van egy francia idézet tetoválása az oldalán ami nem tudom mit jelent de valami inspiráló cucc...elég könyen zavarba jön...sminkelni oedig ilyem természetesen sminkeli csak magát



2016. dec. 31. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondoltam, kamasz lehet, de tudtommal 16 alatt nem csinálnak tetkót.

Kinézetre átlagos (az arca lehet különlegesen szép, vagy akár csúnya is), ha nem is kamasz, lélekben tizenéves maradt, de a jobbik fajtából.

Pontosan miben merül ki az, hogy "erős"?

Alapvetően egyébként szimpatikus karakter.

2016. dec. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak most láttam, hogy 20 éves lesz.
2016. dec. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közel tökéletes :)
2016. dec. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elolvasva én is kb. 16 évesnek tippeltem. Különben meg ok.
2016. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne megismerni, szeretem az ilyen emberek társaságát :)
2016. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!