Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem lehet ide...

Csak szerintem nem lehet ide már lassan egy kérdést se kiírni?

Figyelt kérdés

Üdv! :)

Miért van az hogy már erre az oldalra egy kérdést sem lehet feltenni?Mármint hogy ha kiír az ember valamit,akár 1 kis vigaszra vágyik,vagy megértésre már mindenki ugrik az illetőnek?És konkrétan minden emberi csődtömegnek lehordják?Most lehet azt mondani hogy nem itt kell "vigaszt,vagy valami választ" keresni,de ez az oldal nem azért jött létre,hogy ITT megkérdezzünk valamit,amit "máshol nem"?Szerintem nagyon szomorú hogy ennyi primitív ember van itt...Senki(tisztelet a kivételnek),nem veszi figyelembe hogy valaki,elkeseredett,vagy éppenséggel gyerek...Hanem inkább még 1x belerúgnak...


Csak én vagyok már itt szinte aki,normális választ próbál adni,ha már az esetek 90%-ában nem jön?


Biztos vagyok benne,hogy most is majd mindenki pattogni fog.De lássuk be...ez az igazság!


2017. jan. 2. 13:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na jó.:D

Ismét!A Gyakori kérdések nem hazudtolta meg önmagát!

Megint.:) Ez a probléma a nagy többséggel.Azt hiszi hogy ő az Isten,és aki meg mer szólalni,mert szerinte valami nem úgy van akkor egész nyugodtan szálljunk rá csak mind.Mert ő megérdemli.

2017. jan. 2. 13:55
 12/14 anonim ***** válasza:

#10/11 - #7 vagyok. Nem, mást nem másolok be, mert ennyit olvastam csak el. A kérdést és az utolsó két mondatod. A többi nem érdekelt már, de ezen se kell csodálkoznod. Nekem is van még egy kicsi önbecsülésem.

És, mivel úgy tartom magam, hogy a legjobb tudásom szerint igyekszem itt helytállni, bizony ezt a két mondatot nehezményezem.

2017. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Én általában nem ezt a topikot olvasom (pont azért mert ez a topik inkább önsegítő klub mint értelmes kérdések tárháza)inkább a vitatkozósokat kedvelem. Ezek szerint már itt is működik a vita szakkör. Szerintem ez az oldal arra lett kitalálva (amire a kérdés kifejezés is utal) hogy ha valami foglalkoztat és nem tennéd föl az ismerőseidnek azt ide kiírd. Viszont a miért nincsenek barátaim/csajom/pasim stb kérdések értelmetlenek. Én innen kitudja milyen távolságból 5-6 sornyi (vagy olykor hosszabb) leírás után hogy döntsem el hogy miért? Ez az oldal nem azért van hogy lelki segélyt nyújtsunk egymásnak arra vannak egyéb oldalak csoportok. De amíg ez megmaradt ebben a kategóriában addig nem zavart viszont már az általam kedvelt kategóriákban is megy a nyafi állandóan.

Szóval akkor most visszakérdeznék. Miből gondolod hogy az itt válaszolók a lelkisegélyszolgálat hű munkásai?

Ami meg a kritikát illeti aki kérdést tesz fel vállalja a kockázatot.

2017. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán menjetek pszichológushoz, itteni nyígás helyett. Tényleg nem arra van ez az oldal, hogy a sok divatdepressziós, divatvagdosós, világfájdalmas tinike szenvedjen. Ki lehet írni kérdést százat, de ha babusgatásra vágysz, akkor rossz helyen vagy.
2017. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!