Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 évesen szűznek lenni nem gond?

26 évesen szűznek lenni nem gond?

Figyelt kérdés

Van a faluban egy srác, három hónap múlva lesz 26 éves, de még szűz. Ráadásul valami nem stimmel vele, egyfajta megmondóembernek képzeli magát, akinek a feladata, hogy mindenkinek megmondja, amit gondol róla. Pszichiáter is kezelte. Azt hiszi magáról, hogy ő nagyon őszinte, nem veszi észre, hogy inkább csak bunkó az emberekkel, ebből következően azt hiszi, hogy őszintesége miatt nem szeretik, pedig valójában bunkósága miatt. Csak egy-két ember hajlandó vele haverkodni, ők is csak szánalomból, de ő meg azt hiszi, hogy azok a barátai. A nőkről olyanokat mond, hogy rothadó lelkű mindegyik, meg ilyesmi.


Mi lehet a gond ezzel az emberrel?


2017. jan. 2. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen a frusztrált ember. Én megértem az ilyeneket. Neked mi közöd hozzá?
2017. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
ez tuti te vagy különben nem írtad volna ki
2017. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy körforgás:

frusztrált vagy mert szűz vagy -> szűz vagy mert frusztrált vagy.

2017. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a közöm hozzá, hogy néha nekem is írogat agyament dolgokat neten keresztül, és szeretném megérteni, hogy miért ilyen. Másoljak be valamit tőle?
2017. jan. 2. 15:45
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

"A nőkről olyanokat mond, hogy rothadó lelkű mindegyik, meg ilyesmi. " Na, hát üdvözlöm a rothadó lelkű anyját, biztosan örül neki, hogy a kisfia ilyeneket mond róla.

Én 24 évesen vesztettem el, mégsem gyűlöltem a nőket.

Nyilván ő is az a típus, aki várja, hogy egy szupermodell leszólítsa, de közben leszarja a külsejét, és a folyamatos gyűlölködés-bunkózás ellenére rendes, átlagos srácként definiálja magát.

2017. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt írta nekem Facebookon a minap:


"Amit én őszinteségnek hiszek az őszinteség és nem bunkóság. Tudod mi a bunkóság? Az, hogy te mindenkit lenézel, aki nálad kevesebbre viszi, vagy vitte az életben. Ez a bunkóság. Amúgy meg járok Pszichiáterhez, mert magadfajta beképzelt, felszínes, bunkó emberek miatt lelki beteg, depressziós lettem felnőtt koromra. Az osztálytársaim nagy része is olyan bunkó kretén volt, mint amilyen te vagy. Barátaim pedig nem azért nincsenek, mert bunkó vagyok, hanem, mert más emberek a bunkók, meg álszentek, beképzeltek, akikkel nem akarok barátkozni soha életemben. Van 1-2 barátom, akik rendes emberek, mint én és velük barátkozom, a magadfajta bunkó, másokat lenézők helyett."

2017. jan. 2. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

:D


Én nem bírnám ezt az ömlengést.

2017. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Tiltsd le a retekbe.
2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Letilthatom, de ez egy 1600 fős falu.
2017. jan. 2. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem igazán fair, amit csinálsz, kérdező.

Csak a te álláspontodat ismerjük, ő nem tudja megvédeni magát. Simán lehet, hogy tényleg egy beképzelt majom vagy. (a kérdésed alapján sanszos)

2017. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!