Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok elmenni soha a barátnőmmel találkozni mert rosszul leszek tőle? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel elég sok mindent átéltünk már, és már sok ideje nem beszéltünk mert sokat veszekedtünk az elmúlt időben és én nem reagáltam az üzenetire.Többen is mondták, hogy hagyjam ezt a barátságot, mert ő csak irányítani akar engem. Én is néha így éreztem, meg ő magasabb is mint én, és szebbnek is látom, szóval úgy érzem van bennem valami megfelelési kényszer iránta, vagy nem tudom. Mindenesetre mindig ő hív el talizni, most is elhívott, és nem tudom, hogy el tudok-e majd menni, lehet, hogy a szervezetem megint vissza tart majd. A legutolsó találkozások előtt hánytam, mert rosszul lettem a gondolattól, hogy látni fogom őt. Mindig megígérem neki, hogy találkozunk, és amikor eljön a nap, már kora reggel szaladok hányni. Valamiért túl izgulom az egészet. Szerintetek mitől lehet ez? Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Légyszíves segítsen valaki

2016. nov. 1. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Daedalon.

Mindent a barátságért.

2016. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Minek erőltetni ezt a barátságot?

Komolyan nem értem!

Nem kell leküzdened a hányingert,(megerőszakolva önmagadat)

hanem meg kell szakítani a kapcsolatot.

Ez nem barátság, mert a barátság másról szól.

2016. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Senkiért nem éri meg tönkretenni magad...

Esetedben szó szerint..

2016. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Ne találkozz vele többet, ez egyértelmű.

Nem normális az a kapcsolat ahol hánysz találkozás előtt.

2016. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!