Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek van bakancslistájuk!...

Akiknek van bakancslistájuk! Ti csak olyat írtatok rá, ami egyedül rajtatok múlik, vagy olyat is, amihez igazából más emberek is kellenek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős mondta, hogy háziorvosnál lehet kérni bakancslista formanyomtatványt. Én is bemegyek kérni magamnak.
2017. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz nincs egy dolog se, ami teljesen rajtad múlik, gondolok én ilyenre, hogy megtanulni gitározni ésatöbbi, lehet, hogy 90%-ban rajtad, de attól még az a 10%-k jelentős


remélem nem volt nagy off, nekem ilyenek vannak rajta, ami 80-90%-ban rajtam múlik, de van egy két olyan is, ami kicsit másokon is, pl találni egy normális munkát a szakterületemen, és elvégezni a sulit, ide azt mondanám, hogy 70-80%-ban rajtam múlik


nehéz megállapítani, elég absztrakt téma

2017. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen, teljesen nem rajtad múlik. De mondjuk ha azt írod, hogy legyen egy párod, vagy szülj gyereket, azért az jobban múlik másokon is. A tanulásért még ma is tudok tenni valamit, legrosszabb esetben utánaolvasgatok. De azért ma nem tudok tenni, hogy legyen gyerekem. Ez csak fiktív példa volt.
2017. jan. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!