Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretek meditálni és jógázni,...

Szeretek meditálni és jógázni, mert ellazít, de utálom, ha valaki néz közben. Ritkán tudom megoldani, hogy egyedül legyek, így nem tudom minden nap csinálni, pedig szeretném. Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Este bemégy a saját szobádba és ott meditálsz (esetleg lekapcsolod a lámpát is, akkor senki nem megy be.
2016. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hálószobában vagyunk a párommal.
2016. dec. 19. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
akk addig kiküldöd a konyhába, de a párod miért zavar?:D gondolhatod, hogy ő neki, hogy tetszhet ez, kedvébe járhatnál
2016. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem férjem van meg három gyerekem. Ötkor kelek, hogy csend és nyugalom vegyen körül. Megcsinálom a reggeli dolgomat ( uzsonna, tea készítés), aztán meditálok. Este meg elvonulok valamelyik szobába vagy az étkezőbe, ahol éppen nincs senki. Ha akarsz valamit, Neked kell alkalmazkodni a környezetedhez, nem fordítva. De megkérheted a párod, addig foglalja el magát máshol.
2016. dec. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg feleségem és 3 gyerekem van. Én a konyhába szoktam kivonulni este, mikor a többiek már alszanak.
2016. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!