Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már egy ideje eszre vettem...

Már egy ideje eszre vettem hogy szinte minden nap mas vagyok. Ezt ugy ertem hogy egyik nap minden erdekel tudok orulni mindennek masik nap pedig nem erdekel semmi stb. es erre meg jon az hogy olyan mintha az egesz vilag bánata rajtam szaradna. (? )

Figyelt kérdés
Mindig aggodok kicsi dolgokon es ezert kicsit nehez is megy az alvas. Minden olyan semleges. Aki segitene annak elore is koszonom es azt is aki ezt vegig olvasta! (? )

#Szemelyisegelvesztese
2017. jan. 2. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Tippre tizenéves vagy. Ezek ha nem nagyon szélsőséges az ingadozás, akkor ebben a korban normális dolgok.
2017. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elalvás közben gondolj inkább szép dolgokra vagy olyasmire amit szívesen csinálnál. Pl. hajókázás a tengeren vagy lovaglás szép kastélyok közelében, akkor lehet, hogy majd könnyebben el fogsz tudni aludni.
2017. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!