Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki, aki gyerek/kam...

Van itt valaki, aki gyerek/kamaszkorában zárkózott, szégyenlős volt, de mára megváltozott? Hogyan?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Életkorral és nemmel együtt kérném a válaszokat! Köszönöm!
2017. jan. 3. 11:22
 2/7 anonim válasza:
54%
a változás mindig rajtad múlik.... jó ez nagyon közhelyesen hangzik, de így van, én elég zárkózott voltam elvoltam a saját kis világomban aztán megtaláltam hogy mi akarok lenni és ahhoz bizony össze kellett szedni magam rendesen, nekem sokat segített hogy lettek igazi barátaim (mármint tényleg igazi barátok kb 15 év múltával is azok vagyunk)végtére is az ember társas lény
2017. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
előző vagyok 28/L
2017. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%

Az voltam úgy 17-18 éves koromig, aztán jött az egyetem, hogy a saját lábamra kellett állnom. Elkezdtem kondizni, bokszolni, jól öltözni, igényes lenni magammal szemben. Szereztem egy igencsak 'alpha male' barátot, akitől rengeteget tanultam viselkedésben, életfelfogásban, a nők terén, mindenben.

Szerencsésnek mondhatom magam, sokkal jobban szeretem a világot ebben az új testemben.

25/f

2017. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem voltam zárkózott már akkor se, de némiképp jobban magamnak való voltam, mint most.

A gimi után viszont elmentem egy szakképző suliba tanulni, ahol egy remek új osztályt kaptam és mind az osztálytársaim, mind az új tanáraim, pozitív irányba terelgették az önbizalmamat.

Életem egyik legjobb évei voltak, sokkal nyitottabb és életvidámabb emberként kerültem ki onnan :)

22/F

2017. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én zárkózott és igencsak önbizalomhiányos kamasz voltam. Aztán 16 éves koromban meghalt faterom, anyám meg lelépett egy orvos barátjával. Nem akartam intézetbe kerülni, ezért éjszakai vagonrakásokat vállaltam. Feketén és fél pénzért. Így jártam végig a középiskolát. Elhiheted, mire leérettségiztem, az önbizalmam az egeket súrolta. Hiszen önerőből képes voltam eltartani maga, a lakást fenntartani, enni-inni, ruházkodni. Közben persze csajozni is kellett, hogy legyen aki a házimunkát elvégzi. :-))Nyerésre álltam az élettel szemben, és megtanultam, hogy ha akarok valamit tőle, csak magamra számíthatok. De magara aztán nagyon!

58F

2017. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*De magamra aztán nagyon!
2017. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!