Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell tennem akkor, ha...

Mit kell tennem akkor, ha eltörtem egy gyerek állkapcsát?

Figyelt kérdés

Belém kötött tegnap egy bulin, és hát "véletlenül" nagyon megütöttem el is ájult meg minden.


Én hülye meg nem voltam tisztában már igazából magammal, és ma megkeresett és elmondta hogy eltörtem az állkapcsát, de még otthon sem meri elmondani.


Rohadtúl megsajnáltam, és nem tudom mit kell tenni ilyen esetben.


MI ilyenkor a helyes???? 24f


2017. jan. 1. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
törött állkapocs csontal, hogy tud beszélni?
2017. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
*csonttal
2017. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Feljelent akkor súlyos testi sértés és perkálhatsz vagy mehetsz közmunkára de akár le is ülheted.
2017. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha segíteni akarsz neki, akkor elviszed egy orvoshoz. Az nem normális, hogy törött állkapoccsal mászkál. Rendbe kell tenni.
2017. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Törött állkapoccsal nem beszél, szóval valaki nem az igazat mondja. Vagy te, vagy ő.
2017. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
megkeresett facebookon*
2017. jan. 1. 19:03
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
El kell mennie orvoshoz. Segíts neki. Nincs más út. Tehetsz egy szép dolgot lesz, ami lesz.
2017. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Nyílván pénz mire helyrerakják. A minimum,hogy fizeted a kórházi ellátását. Írtad,hogy nem meri elmondani otthon. Akkor menj haza vele és mondjátok el együtt. Ha odaállsz a szülei elé és nyíltan vállalod a tetted szerintem kevésbé lesznek dühösrk. Ez a legtöbb amit most tehetsz
2017. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Úristen, itt mindenki ennyire veszélyesen buta és naiv???

Teljesen nyilvánvaló, hogy a kötekedőnek nem tört el semmije, csak ki akar fizettetni a kérdezővel nem létező kórházi költségeket.

Ha tényleg eltört volna az állkapcsa, azt nem tudná egy percig sem eltitkolni, akkor haza sem bírt volna menni a buliból. A TB pedig fizeti a baleseti ellátást, neki nincs semmilyen "költsége".

Ha most sajnálgatod, és látja rajtad, hogy sikerült bűntudatot kelteni benned, holott ő kötekedett, akkor szépen elkezd majd feljelentéssel fenyegetőzni, és pénzt követelni.

Ne dőljetek már be ilyen olcsó trükköknek...

2017. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tört el az állkapcsa mert akkor nincsen olyan hogy "nem meri mondani". Enni se tud vele és pokolian fájna neki. Azt fémekkel szokták rögzíteni.
2017. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!