Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egoista lettem, valaki segítse...

Egoista lettem, valaki segítsen (? )!

Figyelt kérdés

Kb. 2015-ben kezdődött. Nem tudom, hogy miért, de többet kezdtem magam nézni a tükörben.

Itt ennyi is volt, de 2016-ra 10 percig MINIMUM magamat bámultam es ez járt a fejemben: "Azta, milyen szep vagyok!", meg hogy "Lehet, hogy modellnek kéne mennem, olyan gyönyörű vagyok!"

Meg néha tökre azt hiszem, hogy en vagyok a legokosabb (mondjuk ez részben igaz, mert en vagyok az évfolyamelso), de basszus NEM ÉN VAGYOK A VILÁG KÖZEPE!!!


Kérlek titeket, segítsetek! Nem akarom, hogy súlyosbodjon a helyzet!


Előre köszönöm a megértő es értelmes válaszokat!


Nagyon kétségbe vagyok esve!



2017. jan. 3. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem te vagy a legokosabb, hanem én.
2017. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg egoista lennél, nem kérdőjeleznéd meg magad. Egy egoista nem tudja magáról, hogy egoista és a kiválóságával kapcsolatban nincsenek kételyei.

Lehet, hogy tényleg te vagy a legeredményesebb tanuló, meg hogy tényleg szép vagy. Fogadd be a pozitív gondolatokat nyugodtan.

2017. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
mutass egy képet magadról és elveszem én az önbizalmad
2017. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!