Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy egoista srácnak milyen...

Egy egoista srácnak milyen lányok után éri meg futni?

Figyelt kérdés
Egy olyan srácról van szó, aki tipikusan minden lány álma (külsőleg), tehát bármilyen lányt megkaphatna (egy-egy kalandra legalábbis), de ő nem vágyik rájuk. Ezek szerint egy nehezen megkapható lány után jobban megéri futni egy kissé beképzelt fiúnak, mert nagyobb elégedettséggel tölti el, hogy sikerült megszereznie a lányt?

2016. nov. 2. 22:45
1 2
 1/12 Adamka1119 ***** válasza:
100%
Aza legjobb hogy nem kell megszakadnia
2016. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor mégis miért fut egy olyan szekér után, ami nem veszi fel?
2016. nov. 2. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkihez ugyanolyan személyiségű passzol, mint amilyen ő maga. "de ő nem vágyik rájuk" most akkor akar barátnőt, vagy nem? Amúgy hát szerintem mindenképpen olyannal gyere össze, aki külsőleg is meg lelkileg is tetszik neked; és nem kell így bekategorizálgatni. Azzal jársz, akinek te is tetszel, meg ő is neked kölcsönösen.
2016. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Vagy mondok jobbat, akinél úgy érzed, hogy tudnád szeretni, mert ahogy beszélgettek, érzed az egyhullámhosszon levést, meg egy kis "parazsat"
2016. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egoista srác boldog magában, mert egy kapcsolatban a másikhoz kell alkalmazkodni, és tök mindegy, futsz-e utána vagy sem, amíg valaki egoista, ez nehezen fog menni.
2016. nov. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ő utána futnak, hanem ő fut egy lány után. Nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmről. Általam ismerkedett meg ezzel a sráccal és tetszik neki, de miután én jobban ismerem és meséltem neki róla, mondta, hogy inkább elfelejti. Nem akartam őt befolyásolni, csak elmondtam neki, hogy elég furcsa a srác. Évek óta ismerem, elég jóban vagyunk, de az évek alatt egyszer volt egy rövid kapcsolata, pár hónapig tartott. Most viszont állandóan a barátnőmről kérdezget, egyértelmű, hogy tetszik neki, de ő nem adja be a derekát. Már hónapok óta ez van, ezért vagyok kiváncsi arra, hogy valaki képes-e csak egóból várni ennyit valakire, hogy aztán azért is megkapja, vagy tényleg komolyan tetszik-e neki. Ha az utóbbi, akkor próbálnám jobb belátásra bírni a barátnőmet, de ha meg az előbbi eset áll fenn, nem akarom, hogy csalódás érje. Elég törékeny lelkű, épp az ellentéte a fiúnak.
2016. nov. 3. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom az "elérhetetlen" szindróma hat rá is. Vonzóbb a lány az által hogy az nem borul a lába elé.

Mindazonáltal egy egoista az olyan pár mellett érzi magát jól, aki nem ejt csorbát egoizmusán, sőt legyezgeti azt. Az megint más kérdés, ha az egoista ugyanakkor nem a "lábtörlő"-kre gerjed. De alapvetően azzal érezné jól magát. :D

2016. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most akkor kihasználná őt vagy nem?
2016. nov. 3. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiu a lányt? Nem tudhatod. Az hogy te "leírtál" valakit még nem jelenti azt hogy nem érdemli meg a boldog életet. Van az, hogy egy férfi egyes nőkkel bunkó, de egy valakiért a csillagokat is lehozza. Ez a szerelem.
2016. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod. :) Ha egyszer ennyire "küzd" érte, akkor csak nem dobná el őt egy hét után, nem?
2016. nov. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!