Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van annak külön neve, ha...

Van annak külön neve, ha valakinek nem többszörös személyisége van, hanem van egy "titkos" énje, ami csak a gondolataiban álmaiban, titkos érzéseiben létezik?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy van egy külső énje, ami a cselekedeteiben nyilvánul meg, és van egy belső énje, ami pedig főleg a gondolkodásmódjában.

2017. jan. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétszínű?


Komolyra fordítva a szót a legtöbb ember nem azt vetíti a világ felé amit érez. Sok ember szeret olyan dolgokat amit a környezetének nem vall be. Sok embernek vannak ábrándjai amiket a valóságban nem tud/akar megvalósítani. Nem hiszem hogy beteg vagy

2017. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alterego
2017. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb embernél ez megnyilvánul. Mindenkinél másképp, de néha, amikor elgondolkodom egy-egy cselekedetemen, meg szoktam kérdőjelezni, hogy az egyáltalán én voltam-e vagy miért tettem meg. Nem tudom, te erre gondoltál-e, de remélem, segítettem.
2017. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vigyázz. Én többszörös vagyok és nem tudom, mikor született. Ne hozz létre másik ént, iszonyú.Nem lehet megszüntetni ha létrehozod. Ne legyen titkos éned, ne is gondolj erre, nem szabad, érted? !!!!
2017. febr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké
2017. febr. 7. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvastam egy könyvet, arról szólt, hogy hogyan tudod az agressziót a magad hasznára fordítani, beleölni a munkába pl. Ott a szerző végig Sötét Testvérnek nevezte ezt az ént, és elvileg mindenkinek van.
2017. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!