Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi azt sok ember h ha...

Miért érzi azt sok ember h ha valaki nem olyan, akkor már feljogositva érzi hogy lekezelően bánjon vele?

Figyelt kérdés

Sokszor nőktől is tapasztaltam hogy egy idő után ha látják hogy nem olyan extrovertált az ember, vagy nem olyan fajta hogy visszaszól, Direkt azért hogy ne legyen bunkó, akkor ezek a nők azt hiszik hogy úgy bánhatnak az emberrel mint egy kutyával, vagy rajtuk élik ki a frusztráltságukat.

Én introvertált vagyok, nem beszélek annyit, épp ezért nehezebben is kezelem a helyzeteket, még is mindig úgy érzem hogy ezt kihasználják. Ismerek olyan embert aki nem ilyen, aki a szavak embere, talpra esettebb, vele nem mernek igy szórakozni, visszaszólni, mert tudják hogy alul maradnának.

Miért érzik azt sokan hogy lekezelően bánjanak? Nekem is van olyan haverom aki egy szinttel lejjebb van mint én, de még se szólogatok be meg cseszegetem, csak hogy érzékeltessem hogy én jobb vagyok..


2017. jan. 5. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mer' én vagyok az erősebb, úgyhogy én bäszok"

Ahogy Ganxsta Döglégy is mondta.

Ennyi az egész.

2017. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen körökben mozogsz, felénk felnőtt emberek nem szólogatnak be annak aki normálisan, udvariasan beszél velük.
2017. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazat adok a kérdezőnek, és egyébként ez a dolog a nőknél sokkal gyakoribb mint a férfiaknál legalábbis észre vételem szerint. Viszont azért az is hozzá tartozik ,hogy nem a műveltebb rétegre vonatkozik ez, hanem arra a bizonyos utolsó ....
2017. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a műveletlenséget hülyeség összekötni az introvertáltsággal
2017. jan. 5. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelni sem tudom, hol élhetsz, ahol az introvertáltakra rászállnak a nők és kötekednek, bántják őket.

A megfogalmazásból inkább azt veszem észre, frusztrált vagy.

2017. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!