Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhiszi valaki, hogy minden...

Elhiszi valaki, hogy minden héten füvezek, mellette majdnem minden második héten egész hétvégén kristályozok, viszont ezek mellett egy értelmes, tanult, tisztelettudó, becsületes állampolgár vagyok, aki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, ez nem kamu. Puszta kíváncsiság, mennyi vak,sötét, felületes és manipulált ember él manapság.

Sértéseket nem veszem fel, mivel tudatában vagyok, hogy amit csinálok az csak a valóság néhai felfokozódottsága.



2017. jan. 5. 00:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
86%
Elhiszem hogy ilyen vagy. Még. Majd tíz év múlva nézd meg magad. Nézd meg a Happy Ganges Mohamant. Nagyhatalmú producer Volt. Nézd meg őt. Vagy a Big Brather Évit.
2017. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
és az miért erény, hogy drog mellett nem iszol alkoholt? mind a kettő megöl, csak az egyik kicsit gyorsabban...
2017. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Az értelmesen kívül mindegyiket elhiszem.


Az meg nevetséges önigazolás, hogy nem iszol. Csodás, de mellette két drogot használni. Ez is ugyanúgy megöl, mintha alkesz lennél. Belegondolva nincs is nagy különbség.


Nem mondom, hogy ne csináld. Nekem nem lesz rosszabb, ha tönkreteszed magad. De az szánalmas, hogy ilyen büszke vagy a gyengeségedre.

2017. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Sokat érsz vele, hogy nem iszol alkoholt ha állandóan be vagy drogozva...
2017. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Max egy tisztelettudó és tanult vagy, mert értelmes ember lennél akkor nem drogoznál. Becsületes sem lehetsz, mivel már alapból ott megbukik, hogy kábítószert venni/használni bűncselekmény.

Szóval te most inkább egy gyerekes (talán már függő) ember vagy nem pedig egy nagy valaki..

2017. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésed alapján egy öntelt pojáca vagy.. Füvezel és kristályozol, de mindenki boruljon térdre mert tanult vagy és nem iszol..


Engem nem érdekel hogy ki milyen drogokat használ(kávé, alkohol, fű, keményebbek), de ne vágjunk már fel vele.


"Puszta kíváncsiság, mennyi vak,sötét, felületes és manipulált ember él manapság.

Sértéseket nem veszem fel"


Nagyon szimpatikus ember vagy, majdnem lehánytam a pólom amikor ezt olvastam.

2017. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen embert, aki ugyanezt csinálja, mint te, értelmes is, képben van mindennel, de valamikor olyan cuccot szerez magának, hogy felkelni se bír tőle napokig. Azt sajnálom, hogy nem látok esélyt rá, hogy tiszta legyen, mert a saját függősége rabja.
2017. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

"Puszta kíváncsiság, mennyi vak,sötét, felületes és manipulált ember él manapság. "


Úgy érted, hogy aki nem szorul SEMMILYEN tudatmódosító szerre, az vak, sötét, felületes és manipulált? :D

2017. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom pont az ilyeneket szokták a média és hírközlési hatóságnál feljelenteni, és vagy azok vagy szintén valaki a neten a yard oldalán bejelenti ezt a cselekményt, majd ott az oldaltól megnézik az ip címet, és a holnapi napot már a futkosón töltöd.
2017. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehetnél becsületes miközben illegális szerekkel élsz? Ez azért így egyből megkérdőjelezi az értelmeset is.

Tanult meg tisztelettudó meg simán lehetsz, a kérdés csak az, hogy vajon meddig...

2017. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!