Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozhatnám elő teljesen...

Hogyan hozhatnám elő teljesen a maximalizmusom? Van rá esély, hogy az vagyok kicsit?

Figyelt kérdés

Mindenre rágörcsölök és képes vagyok napokig idegeskedni rajta ha valamit nem tudtam ugy teljesíteni ahogy elvàrtam magamtól. De ezzel szemben nagyon lusta is vagyok pl tanulásban.

Sokszor nem làtom a reményt, hogy sikerül változnom valamiben (edzés pl) ezért inkább feladom.

Viszont bosszant az, ha vmit nem tökéletesen teljesítek akkor napokig rágódhatok.

Leginkább csak magamnak szeretnék megfelelni de ez miatt össze tűzésbe keveredek sokszor leginkább a családdal.

Mit csináljak?

Van rá esély, hogy valamilyen szinten maximalista vagyok?

Hogyan hozzam teljesen elő magamból ezt?


Sokszor ha megdicsérnek valami miatt, akkor sem vagyok 100%ig megelégedve magammal..


17/L



2017. jan. 5. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Az csak jó, ha magaddal szemben maximalista vagy. Irigyellek, mert én meg lusta vagyok és megelégszem a minimummal is.
2017. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!