Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesít ennyire ha nem...

Miért idegesít ennyire ha nem értik mit mondok?

Figyelt kérdés

Példa: Anyámnak szólok valamit és ő félre érti, vagy visszakérdez mert nem hallotta pedig szerintem érthető hangon mondtam, bár lehet hogy nem. Idős és tudom hogy lehet ezért nem hall már olyan jól, de engem még is felidegesít az ilyen dolog és bunkó leszek és rettentő ideges. Ilyen tipikus "akkor inkább nem is szólok hozzád, ha nem érted" utána magamban kutakodok hogy tényleg ilyen érthetetlenül artikulálok e.

Titeket zavar ha nem értenek?


2017. jan. 7. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam. :D
2017. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít ha valamit ismételnem kell vagy ha abszolut nem jut el a másik agyáig akármilyen szavakkal magyarázom is stb

Kb az lehet az oka hogy az ember reakciokat valaszokat várna nem pedig fennakadni mint egy lemez

2017. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!