Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarban vagyok, idegesít, ha...

Zavarban vagyok, idegesít, ha még akkor is néznek mikor befejeztem a mondandómat, vagy ha mas néz mikozben beszélek valakivel. Mitől van ez? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Ma is jottem a vonaton a kollégámmal, akit nem is régóta ismerek. Beszélgetünk, de ha mondok valamit ha nem, folyamatosan ram néz. Mikor befejezem a mondandómat, meg akor is. Es annyira kellemetlen érzés ez, elszegyellem magam, frusztrál, ilyenkor leszegem a fejemet es ugy fejezem be. Vagy már egyenesen leszegett fejjel mondok egybket szót.


Máskor előfordult mar az is hogy ha tudom hogy valaki néz, es ugy beszelek massal, akkor máskép viselkedek. Nem tudom önmagamat adni.


Lehet hogy randizni fogok nemsokára , ezt orvosolnom kellene. Meg amúgy is, idegesít, ha az emberek nem olyannak ismernek meg amilyen valojaba vagyok. Mert amugy ha felszabadult vagyok, es ismerősökkel vagyok akkor minden rendben.


Mi lehet ez? Hogy lehetne ezt megoldani?

Köszönöm szépen előre is!


2016. dec. 19. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod, az emberek általában azt nézik, aki beszél. Ha pedig befejezte, akkor azért nézik továbbra is, mert vagy várják, hogy hátha mond még valamit, vagy azért, mert hozzá kívánnak szólni a dologhoz, és tudod, ilyenkor neked mondják, ezért néznek továbbra is rád.
2016. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!