Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha valakin...

Szerintetek gáz, ha valakin Che Guevara-s póló van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ki volt ő, tudom, hogy minek a jelképe, tisztában vagyok a történelemmel és az utópiákkal, szóval nem csak egy random arc a számomra.

Nem igazán szimpatizálok vele, illetve az eszméivel, de ettől függetlenül kaptam egy pólót az ő arcával.


Szerintetek mi manapság az emberek véleménye, ha meglátnak egy fiún egy ilyen pólót?


17 éves vagyok és meglepődve tapasztaltam, hogy hiába járok egy elég erős gimnáziumba, szinte egy barátom sem tudja, hogy ki ő, ráadásul még a neve sem ismerős egyiküknek sem...


2017. jan. 8. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak fideszes(jobbikos) körbe nem menj, mert fix, hogy szétszednek.

Nagy cucilista volt az ürge, valószínűleg azt fogják gondolni rólad, szélsőbalos vagy.

Bár 17 évesen nem szokták olyan keményen nyomni ezt még. :)

2017. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"Nagyon gáz, ha valakin Hitleres póló van?"

Azért nem egy kategória, de eléggé hasonlított egymásra ez a két ember, ezzel a tudattal vedd fel.

2017. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki azt csinál amit akar..

Mindenkinek lehet egy jelentése az "ikonnak" amit az arca képvisel, van akinek csak egy történelmi személy és az ahhoz fűződő cselekedetek, van akinek pedig egy eszmét jelent, azt már mindenki maga dönti el, hogy miként vélekedik hozzá.

2017. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvi kérdés, hogy nem veszek fel olyan ruhát, amin emberi arc van, bárki is legyen az.
2017. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te tudod, mit jelent, mi a tartalma, nem gáz. Egyfajta véleménnyilvánítás. Ha divatból viselnéd, az lenns gáz!
2017. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 15 éve nem nagyon láttam ilyet, legfeljebb csak véletlenül és elvétve, mondhatni rendkívül szórványosan. Azelőtt gyakori volt, sokan hordták, mindemellett a Songokus póló, oldaltáska sem volt ritka. Én sohasem hordtam ilyesmit, annak ellenére nem, hogy akkoriban még nem kellett félni kifejeznie a magánvéleményünket, nem járt érte elbocsájtás vagy rendőrségi beidézés mint manapság.
2017. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szimpatizálsz vele akkor nagyon gáz, ha szimpatizálsz vele, akkor csak simán gáz. Hord a pólót otthonra, ha nem szertenéd megsérteni azt, akitől kaptad és kész.
2017. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!