Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről (többi lent)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretnék venni egy Che Guevaras pólót. Olvastam hogy az olyan korú emberek mint én vagy azért veszik fel mert menősködni akanak vagy mert komcsik. Én nem akarok menő lenni ezzel és az eddigi élettapasztalatom alapján nem a kommunizmust támogatom. Nekem csak szimplán tetszik a póló és Che arcát és személyét azért hordanám szívesen mert karizmatikusnak és szabad gondolkodásúnak érzem nem pedig azért mert tudom róla hogy tömeggyilkos és gerilla volt és szeressük az ilyen embereket mert ez nagyon menő(lásd Hitlert is mennyien szeretik csak azért mert gyilkolt)

2014. júl. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Választhatnál olyan "példaképet", akiben szintén megvannak ezek a tulajdonságok, csak pozitív figura. Én nem hordanék magamon politikai vagy vallási szimbólumokkal teli holmikat, meg akármilyen szöveget sem. De te tudod.
2014. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan "szabadon gondolkodók" akik nem tömeggyilkosok
2014. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én részemről okés, de lehet viccelődnék ha ismerősömön látnék, hogy komcsi. :) Ha rákérdeznek és így megmondod, meg nincs semmi.


17L

2014. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!