Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak meg nem...

Hogyan tanuljak meg nem aggódni se stresszelni?

Figyelt kérdés
Nagy szükségem lenne rá ha ezeket elhagyhatnám mert sajnos betegesen napi szinten vannak nálam. Remélem tud valaki jót mondani!
2017. jan. 8. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:
*betegesen sokszor
2017. jan. 8. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Realizáld, hogy stresszelsz és aggódsz.

"Min stresszelek? Azon, hogy reggel a munkába/iskolába kell mennem. Ezen a kis dolgon? hisz csak bemegyek és csinálom a dolgom.. Ez hülyeség.

Azon stresszelek, hogy mit gondolnak rólam az emberek?

Miért, ha stresszelek változtat valamin? Miért érdekel engem hogy mások mit gondolnak rólam?"

Hasonló kérdéseket tegyél fel magadnak és válaszold meg, hogy lásd, hülyeség amit érzel és csinálsz.

De írhatnál bővebben is arról, hogy min stresszelsz és aggódsz.

2017. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%

"Hogyan tanuljak meg"re : szimplán ne érdekeljen


Egyébként kezdj el használni stresszoldót van homeopátiás is , kezdj el edzeni.


[link] ez az első találat stressz oldásra, nem feltétlen mindig kell elsőre kérdést írni néha jobb ha utána keresel.


Ezt kiemelném a link tartalmából:

"Van egy nagyon hatásos kérdés, amit tegyél fel magadnak, amikor bosszankodsz: 1 hét, 1 hónap, vagy 1 év múlva is számítani fog ez a dolog? Vajon akkor is lesz jelentősége annak, amitől stresszes vagy? Mert ha nem, akkor kár idegeskedned miatta…."

2017. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart? Ha több hónapja, akkor lelki betegségről van szó. Már enyhe gyógyszerekkel is jól gyógyítható. Plusz szóbeli terápiát ajánlok: Jó Lélek. Olcsó pszichológus lányok. A sport és az ima is sokat segít.
2017. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A háziorvtól kérj beutalót a Balassa vagy a Nyírő kórházba. Az ambulanciára.


Olcsó és jó pszichológusok: [link]

2017. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, en nagyon stresszes vagyok, mindig is az voltam, mindentol feltem. Az elso lepes mindenkepp az, amit az elso ir, hogy realizald, hogy ez "csak" stressz, de miutan ezt tudatositottad magadban ne is gondolj ra. En evek alatt rajottem, hogy mik azok a stresszorok, amiket kerulnom kell, hogy nyugodt legyek, es boldog. Nalunk a csaladban oroklodott a generalizalt szorongas, amit a stressz meg csak fokozott, igy en gyogyszeres segitseget kaptam, de eletmodvaltas nelkul az sem hasznalt volna. Fontos, hogy keruld azokat az embereket, szituaciokat, amik lehuznak. En mar a hireket sem olvasom el, mert tudom, hogy az empatiam miatt a hirek 90%-a is megvisel, eleget alszom, nem foglalkozom masokkal csak a barataimmal, es igyekszem segiteni a nalam gyengebbeken (allatok, gyerekek), es mindez annyi boldogsagot ad, hogy nagyon jol megvagyok.


Gyogyszer nelkuli tanacskent tudom meg javasolni azokat az idegrendszerre hato vitaminokat, amiket en is szedek, bar ha tudod, akkor erdemes taplalkozassal bevinni: b vitamin komplex, c vitamin (elvileg segit lebontani a kortizolt), d vitamin es halolaj. Nekem ezek valtak be. :) es a normalis, rendezett alvasciklusok. Remelem, hogy valamicsket tudtam segiteni. Es tudd, hogy ez csak egy rossz nap, nem egy rossz elet :)

2017. jan. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!