Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha a pénztől nem...

Normális ha a pénztől nem érzem magamat boldogabbnak csöppet sem?

Figyelt kérdés
Volt már sok pénz a kezem között.. még se éreztem hogy jobb lennék, vagy változna valami. Ugyan az az ember vagyok. Mitől lenne boldogabb tőle az ember? Nem is értem hogy mit lehet úgy a pénzzel csinálni mint a filmekbe hogy a semmiből lesz pénze és mindent meg vesz kipróbál szétrobban az örömtől az ember. Én valahogy nem tudok ilyen lenni.. hogy egyből vegyek is mindent egyből beinduljon a gondolkodás. Persze van 1-2 dolog ami jól jönne, de azért még se úgy hogy megvesszek
2017. jan. 9. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki élhetetlen, az Bora-Borán is csak a fejét lógatja.
2017. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
"Volt már sok pénz a kezem között.." nem volt
2017. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Vehetsz belőle bodogságot :D:D
2017. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem, ha nagyon sok pénzem volt mindig hülyeségekre költöttem az alapból szar hangulatomat próbáltam feldobni piával,nőkkel,jó cuccokkal...aztán egy idő után nem ütött úgy a pia ...a nőket meguntam (nem lettem b**i) csak rájöttem, hogy igazából a pénz kell leginkább nekik is, a jó cuccaim feleslegesek voltak/vagy széttörem őket :D ...a pénzem meg elfogyott D::DD szóval nem tudom :/ alapból boldogtalan ember sok pénzel is boldogtalan. 24f
2017. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Pedig a pénz akkor jó ha van, ha tudja is hova tenni az ember, ki drogban forgatja meg, van aki fegyverrel kereskedik, el kéne töltened mondjuk 1 hetet komoly gengszterekkel, hogy lásd hogyan kell bánni a pénzzel.
2017. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán béna vagy. En boldog lennék a pénztől, azaz azoktól az élménytől amikhez a pénzzel hozzájutok..
2017. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normalis. A penz nem boldogit, meg akkor sem, ha a sok csoro azt kepzeli hogy igen.
2017. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem önmagàban a pènz boldogìt, hanem amit vehetsz belőle. Èlmènyeket, stb. Ha az sem hoz làzba, akkor veled van a gond. Nekem is van pènzem, olyanokra tudok költeni amitől boldog vagyok. Ha neked nincs ilyen, megkeseredett ember lehetsz.
2017. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Elmenyektol sem leszel boldog..

Az igazan fontos dolgokat nem lehet megvenni.

2017. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hàt...ha élmènyektől sem vagy boldog, akkor ott màr nagy a baj. Engem egy utazàs, sìelès, stb hónapokra feltölt lelkileg. Ha nem tudod èlvezni a dolgokat, ott a pènz sem segìt, ott màs a problèma akkor.
2017. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!