Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kinézet hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kinézet hány %-ban függ a pénztől?

Figyelt kérdés
Szerintem bárki nézhet ki jól ha van elegendő pénze jó ruhákra, sminkekre, fodrászra, kozmetikusra esetleg plasztikára.
2016. márc. 28. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem olyan 30%-ban.

20%-lehet a sport és 50% a genetika.

2016. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Függ a pénztől, természetesen.


DE!!!


A JÓ KÜLSŐT és az IGÉNYESSÉGET még csak véletlenül se keverjük össze.


Én már láttam magára nagyon igényes, ugyanakkor nagyon szegény hölgyet, és bizony ismerek gazdag, ápolatlan embert is, nem is egyet!


Az igényesség, ápoltság, tisztaság nem függ a PÉNZTŐL!!! Ez az emberi jellem kérdése!!!! Aki AKAR, az tenni fog azért, hogy tiszta és ápolt legyen a külseje, ha szegény, ha gazdag. És aki igényes, annak már ROSSZ NEM LEHET a külseje!!!


A jó külső (értsd: fodrász, sminkek, jó ruha stb, amit te is írtál), persze sok esetben nagyon is függ a pénztől, de valakinek ezek nélkül is lehet jó külseje. Aki gyönyörű, az márkás ruhák nélkül, és smink nélkül is ugyanúgy gyönyörű. Aki viszont kifejezetten NEM SZÉP, és még pénze sincs amivel magára költhetne hogy szebb legyen, az már tényleg "szerencsétlen eset". Olyankor megint előlép az IGÉNYESSÉG kérdése: a sport, az ápoltság. Ha igényes vagy, az is széppé tehet, csak TEGYÉL ÉRTE/MAGADÉRT. Erről meg ez a véleményem.


A lényeg tehát: igyekezz mindig a legjobbat kihozni magadból, LÉGY IGÉNYES, és akkor nem lehet baj a kinézeteddel.

2016. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel benne van a pasztikai műtét is a felsorolásban,ezért 100%-ban is függhetne a pénztől.Láttam olyan nőket,akikkel rendesen elbánt a természet,műtét után pedig babaarcuk lett.
2016. márc. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nincs jó stílus/divat érzéked, akkor nagyban..nézd meg pl a stylistokat: soha nem a gucciból vagy az armaniból öltöztetik az "ügyfelet", mégis mindig eltalálják, kinek mi áll jól..és azt próbálják az aktuális divathoz igazítani.. de ismerek olyanokat, akik ugyan nem stylistok,de jól öltölznek.. van "szemük" a divathoz..sajnos nekem nincs,mert mindig másokat próbálok utánozni,ès pont ezért érzem azt sokszor,hogy hiába van rajtam méregdrága cucc,a másik mégis jobban néz ki :(
2016. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván pénzzel könnyű jól kinézni, még ha valaki átlagos külsejű is, egy jó haj, csinos ruhák alapból luxus külsőt kölcsönöznek neki, amitől alapvetően vonzóbbnak tűnnek. Arról nem beszélve, hogy plasztika, sminkes, bőrgyógyász, fogorvos tényleg pénzbe kerül. Viszont szerintem jellemző, hogy sok pénzes ember pl kifejezetten átesik a ló túloldalára akár a plasztikával akár az extrém dolgokkal, ami persze nem baj, mert nekik úgy a jó, viszont az én ízlésemnek az már sokszor túl sok. A jó kinézet is elég relatív, ez a most divatos instagram trend erős drag queen sminkkel, plasztikázott ajkakkal, nagy fenékkel, kerek mellekkel, szolizott bőrrel pl nem biztos, hogy mindenkinek bejön, ha felmész instagramra, kb minden instagram-híres csaj ugyanúgy néz ki, amivel nincs baj, mert mindegyik szép, csak ha pl visszanézed a plasztika előtti arcukat, lehet, hogy nem voltak olyan figyelemfelkeltők, de mindenképpen egyedibbek voltak. Aztán mindenki eldönti, hogy egyedibb a jobb, vagy a tökéletes mai szépségideál.

A jó ruha, szép haj dekoratívvá tesz valakit, a plasztika sokat változtat az arcon, de úgyis lesz olyan, aki azt mondja, hogy "Bezzeg plasztika előtt jobban néztél ki", úgyhogy szerintem nem túl érdemes ezen vitatkozni. Teljesen egyéni ízlés kérdése, hogy a mittudom én, Kylie Jenner jobban nézett-e ki felső ajak nélkül, vagy most, hogy mindenáron fekete csajnak akar kinézni.

2016. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!