Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendeltem a netről néhány...

Rendeltem a netről néhány aranyos matricát, ma megjött kinyitottam és azt mondtam h "ez de cukki", mire nagyanyám kiakadt és táncot járt h milyen beteges vagyok. Tényleg beteges vagyok? 24f

Figyelt kérdés

[link]


1-2 dollár volt össz vissz.


2017. jan. 9. 19:58
1 2
 1/13 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy, de az nem normális, hogy egyáltalán fel merült benned ez a kérdés. Ne legyél ilyen bizonytalan magaddal szemben!
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
29%
Ha neked kell szerintem kicsit ,de semmi komoly vannak nálad rosszabbak is.
2017. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban nem te vagy a beteges. Hanem az, aki 500 forintból ügyet csinál.
2017. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
gyüjtöm őket.... vagyis, hát amit találok és cukinak tartok azt meg szoktam venni. vannak ritkább matricáim is. :) sztem nagyon aranyosak. disney mesés matricákból is van egy csomó.
2017. jan. 9. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta inkább, hogy gyerekes? Nem lehet, hogy félreértetted? Betegeset nem látok benne. De mamádnak lehet, hogy fura, hogy 24 éves férfi létedre ilyen matricákat gyűjtesz, amiket általában általános iskolás kislányok szoktak.
2017. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hehe, nem, sajnos nem gyerekeset mondott. és eléggé ki is akadt rám. na mind egy. ez a kislányos beszólás eszembe juttatta, hogy 3. ban amikor még csak 1-2 albumom volt, a szüleim nem akarták elősör megvenni a matricás albumokat, de beletörődtek. Nah azok az idők voltak a legjobbak. király volt tradelni a lány oszt társaimmal ritka és nagyon cuki szőrös és világító matricákat =^.^=
2017. jan. 9. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy beteges.
2017. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7: nem beszólásnak szántam. Csak gondoltam, mamád ezt gondolhatja.

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki gyűjt valamit.

2017. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Trú otaku forevör. Nem beteg csak furcsa mert férfi vagy és 24 éves :D de
2017. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!