Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak az emberek nyilván...

Hogy tudnak az emberek nyilvános helyeken könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Pl. kávéházakban, metrón, utcán padon stb. Hogy zárjátok ki a külső zajokat? Én ilyenkor nem tudok a könyvre koncentrálni, és csak olvasom a sorokat, de szinte fel sem fogom
2017. jan. 9. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy, inkább a telefonjukat szokták nyomkodni.

Ki lehet zárni a zajokat, anno nekem 1 óra út volt az egyetem, metrón, villamoson, néha, vizsgák előtt muszáj volt kihasználnom az utazási időt is, ha nagyon le voltam maradva a tanulással.

2017. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Simán, a fősulit így végeztem el, napi 3 óra buszozás alatt sokat tanulhat az ember. Most is ha buszozok akkor olvasok, simán kilehet zárni a külvilágot pl. párszor majdnem elfelejtettem leszállni a buszról, annyira izgi volt a könyv 😊
2017. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Hosszabb úton szoktam olvasni. Busz, vonat, repülő. Egyszerűen annyira unalmas, hogy kénytelen vagyok valamit csinálni. Nem vagyok az a telefonnyomkodós típus. Szóval inkább olvasok.

Régen sokszor tanultam vonaton a tételeket. Nem volt gond, csak ha valami nagyon gázos család volt a vonaton, akik kiabáltak. De normál beszéd nem zavart.

Persze jobb csendben, de azért meg lehet szokni.

2017. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Olyankor nem a kávéházban, metrón, utcán vagyok, hanem ott állok pl. Hercule Poirot mellett és együtt füleljük le a gyilkost.
2017. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Régebben én sem tudtam, de ha belekezd az ember, hamar nem szokja. Amúgy a külvilág engem is telefon nyomkodósnak lát, mert általában azon olvasok regényeket és szakkönyvelet, ritkábban e-book olvasóval.
2017. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha izgalmas a könyv akkor akár aszfalt is bonthatnak mellettem, akkor sem zavar.
2017. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
egesz jol :) en evekig olvastam konyvet vonaton, buszon, villamoson es imadtam. Teljesen megfeledkezik az ember a kulvilagrol, ha a konyv jo. De ez persze szemelyiseg kerdese. Nyilvan nem mindenki tudja ugy beleelni magat a konyvbe, ha vannak korulotte.
2017. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Zenét hallgatok, és belefeledkezek az olvasnivalóba.

Mondjuk én koliban lakom, probléma lenne, ha nem tudnám kizárni a külvilágot :D

2017. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem ertem, h miert kell a valszokert lepontozni az embereket. Ez egy teljesen relativ dolog, minenkinel mas...
2017. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9:

Miért fontos neked, hogy felfelé pontozzanak?

2017. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!