Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg dolognak tekinthető, ha...

Beteg dolognak tekinthető, ha kis korból megmaradt szokás kapcsán, a szép hibátlan lábfejeket nézem meg a csajokon?

Figyelt kérdés

Anno sokat nyaraltunk, strandon is rengeteget lógtunk mert közel volt a várfürdő, és mindig ha ránéztem egy szép csajra az arca után a lábai kerültek sorra.

Egyébként lehet egy csajnak átlagos hogy a lábai is jók, de aki ezekre figyel mint én is, annak maga az öröm ilyeneket látni :D

Pl ezen a képen a lány nagyon összhangban van

[link]


Viszont sose mertem erről beszélni egy csajnak sem, mert lehet rám ragadna az aberrált jelző.. azt pedig nem szeretném. De annak örülnék ha úgymond "kifognék" egy általam szabott mérce legtetején lévő lányt, akit rávezetnék erre. Bár nyilván az is szubjektív hogy ki az akit érdekelne az ilyesmi, hisz van aki csak lakkoz egy kis pedikűr-manikűr és ennyiben ki is merül az egész.

24F


2017. jan. 9. 22:11
1 2
 1/11 Skullflower válasza:
Egyáltalán nem beteges, ez egy elég gyakori fétis. Nekem is van, mellesleg.
2017. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy ez aberrált lenne, én a pasiknak a kezét nézem mindig, nekem fontos hogy tiszta, ápolt , erős, férfias legyen a kéz.
2017. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mi ezekben a lábakban olyan különleges :D (jó szépek) ,de a legtöbb nőn tényleg ilyenek vannak.
2017. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3#

Szerintem a különlegességet pont a hibátlansága adja, nem deformált, annál inkább arányos, innentől kezdve pedig figyelemfelkeltő azok számára akik értékelik az ilyet :)

2017. jan. 9. 22:30
 5/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem beteges, szerintem mindenkinek, vagy legalábbis sok embernek van ilyen vgy ehhez hasonló fétise, ez nem beteges, és nem is aberrált. Remélem segítettem.
2017. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom amúgy megértelek, én a nők hasával/csipőjével vagyok hasonló művészeti szinten.
2017. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És aki a nő minden testrészével így van, azok meg az igényesek?
2017. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván nem az. Hülyeséget írtam, és részben nem is volt komoly.
2017. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Nekem is van, aztán millió nőm volt már és senkit nem zavart.

Általában azok buknak ki rajta, akiknek csúnya vagy/és ápolatlan a lába.

2017. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem beteges, én is ilyen vagyok:). Sikerült már 1-1 nőt rávezetnem a témára (ráutaló magatartással jelezni, hogy érdekel a lába), de mivel szokatlannak vélik, ezért meg is akad rendszerint a folytatás.
2017. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!