Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gáz? És ha igen akkor...

Ez gáz? És ha igen akkor mennyire? És hogy szokhattam rá, mert egyszer csak elkezdtem csinálni és azóta mindig így csinálom!? 2 éve kb otthon de csak is otthon máshol soha mindig ülve pisilek.17/F

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 05:57
 1/10 anonim válasza:
46%
Ha neked ugy jo...bár tényleg elég fura, de ha nyilvánosan nem csinálod akkor nem olyan gáz..szerintem a legtöbbünk csinál fura/ciki dolgokat amikor mások nem látják. Én pl imádok fehérneműben mászkálni a lakásban amikor tök egyedül vagyok😁
2017. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Néhol kimondottan arra kérik az embert.

[link]

2017. jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan pisilnek ülve.
2017. jan. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem gáz, legalább nem fogod lepisilni otthon a wc ülőkéjét :D Az én mamám is arra szoktatta a fiait, hogy ülve pisiljenek. A fiúk felnőttek, ma már feleségük és gyerekeik vannak. Meg a múltkor egy kávézóban magam elé engedtem 1 fiút, aki azért jött a női mosdóba, mert ülve szeret pisilni! :D Lehet én is ülve pisilnék ha fiú lennék, bár nyilvános helyeken nem, mert már így se merek ráükni a wc-re, úgy se lenne higiénikusabb. 18/L
2017. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz, sőt ez lenne a normális.
2017. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló! A fiú vécében is van WC-csésze!!!:)
2017. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

otthon mindig ülve vizelek, mert nem fröcsög szét a pisi, kisgyermek van, aki már a WC-t használja, és így jóval higiénikusabb. Munkahelyen meg máshol persze állva, akár pissoire, akár kagyló, de otthon csak ülve. Nem gáz. :)

34/F

2017. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Bar a ferjem es a fiam is ezt tenne... allva mindig mellefrocskol, fuuuuujjjjj...... Pedig nem vagyok finnyas.
2017. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, sokkal igényesebb ha ülve pisilsz, nem fröcsög szét, nyilvános helyen én állva csinálnám, mert ott sokan használják a wc-t, koszos.
2017. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahol egyszer azt olvastam, hogy az arabok ülve pisilnek. Ha egy egész népnek lehet akkor neked is :)
2017. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!