Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meleg vagyok?

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés

(Nem biztos, hogy ez a megfelelő kategória, de ennél jobbat nem találtam..)


Fiú vagyok, hamarosan 17 éves leszek.


Azt vettem észre (illetve már mások is megjegyezték), hogy sokkal inkább tűnök melegnek, mint heterónak.

Ezzel nem tudok mit kezdeni.. Én mindig próbálok minél férfiasabb lenni, de mivel alapból alacsony és vékony vagyok, hallgatag és kedves, ráadásul olyan fejem van, mint egy 12 évesnek, ezért egy bizonyos szint felett a férfiast játszani már nagyon átlátszó lenne. Nem öltözködöm úgy, tudatosan nem viselkedem úgy, mint egy meleg, egyszerűen ilyen a természetem/kisugárzásom és ezen nem tudok változtatni (próbálkoztam).

Ezt igazából nem kell olyan hű de nagy dologként elképzelni, biztos vagyok benne, hogy mindenkinek van/volt ilyen ismerőse...

Viszont ennek köszönhetően jó ideje el kezdtem gondolkodni, hogy biztos nem-e vagyok meleg és addig-addig rágtam magam ezen, hogy mára már egyáltalán nem tudom eldönteni.


A fiúk a fantáziámban tetszenek, de a valóságban soha nem tudok 'úgy' tekinteni egy srácra, sőt, ami itthon, a gondolataimban jónak tűnik, az a valóságban nagyon taszít.


A lányokkal ez nagyrészt fordítva van, mert ők a valóságban tetszenek, de a fantáziámban már kevésbé..


Nem volt még barátnőm/barátom.


2017. jan. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg bisex? a leirtakból talán az vagy .Vagy keress egy nagyon fius csajt vagy egy csajos pasit.
2017. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
17 évesen ez még szerintem nincs így kiforrva. Egy kamasz szexuális fantáziáiban nagyon sok minden megfordul. És cseppet sem jelenti azt, hogy hajlik afelé. Szerintem azért vannak ilyen gondolataid, mert most kezded megismerni szexuális önmagadat és a környezeted is ezt sugallja neked. Nincs értelme rágódnod rajta, ha valaki melegnek születik akkor egyáltalán nem kívánja meg a lányokat. Viszont az sem jó, hogy olyan stílust (férfiasabb) erőltetsz ami nem áll hozzád közel. Add önmagad és a nemi identitás előbb utóbb kirajzolódik számodra is. Ha mégis arra jössz rá, hogy meleg vagy, akkor se aggódj. Ez mára már egy sokkal elfogadottabb dolog, mint régebben.
2017. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint a kályha. Amúgy hülyeséget félretéve legfeljebb is csak biszex.
2017. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát az hogy gondolatban vonzódsz a fiúkhoz,az lehet valaminek az oka.A kinézettől nem lesz valaki meleg,ahhoz fiúkhoz kell vonzódni.Persze a kinézet is jelenthet valamit.Ki miért öltözik úgy ahogy...
2017. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is vannak kevésbé férfias fiú ismerőseim, de ettől még ugyanúgy a lányokat szeretik. Ez alapján az összes alacsony, vékony srácnak melegnek kéne lennie?
2017. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!