Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A heteroszexuális férfiak...

A heteroszexuális férfiak stabilan azok, vagy úgy érzik, hogy állandóan küzdeniük kell, hogy nehogy "belesüllyedjenek" a "b*ziság"-ba?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert van egy kollégám, aki látszólag nagyon heteró, de szinte nap mint nap van olyan megjegyzése, amivel arra utal, hogy ő nem meleg, ő neeem.... És érdekel, hogy ha tényleg nem az, akkor mi a francért kell ezt állandóan "bizonygatnia"?

2016. nov. 24. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Amilyen nagy elvárásai vannak a mai nőknek,nem csoda ha be buzul egy pasi..
2016. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
mert biztos titokban szereti a fhaaaaaaaaaaaaaaaszt
2016. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Valószínű vannak "átfedések". Mivel a homoszexualitás nem csak veleszületett, hanem szerzett is lehet, hajlam kérdése gondolom, hogy kiben, milyen mértékben van jelen. A nőknél egyébként ez egy kicsit tágabb intervallumban működik, mint a férfiak körében, akik - a te szavaiddal élve - stabilak vagy stabilnak hiszik magukat. A "stabilitásuk" gyakran nem is olyan egyértelmű talán, de külső tényezők, társadalmi elvárások, családi megfelelési kényszer stb hatására a nemi identitásuk szigorú irányvonalat követ.

Egy biztos: aki az adott pillanatban a puncit szereti, nem fogja a szőrös segget preferálni. Hogy a következő pillanatban mi a helyzet, azt nem tudom...

2016. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Biszexuálisak is léteznek. De titkolt homokosok is, általában ők szokták nagy hangon szidni a melegeket.


Beb*zulni nem szoktak emberek. A börtönben sem, ott csak kényszerből csinálják.

2016. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazán, még homó ismerősöm is van, ettől függetlenül soha nem éreztem szikráját se a vágynak, hogy kikormoltassam magam. Küzdésnek meg mégcsak a közelébe se kerültem.
2016. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
saját nevemben tudok beszélni, én biztosan hetero vagyok.
2016. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Egy egészséges férfinak soha nem kell kuzdenie, hogy nehogy "belesüllyedjen" a "b*ziság"-ba.
2016. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Aki állandóan bizonygatja, hogy ő nem meleg, az tuti az.


Aki heteró, annak nem kell bizonygatnia, mert ő is tudja magáról meg más is tudja róla.

2016. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De akkor miért van az, hogy egyes férfiak csak nőkkel voltak, és nem vágynak férfira, és mégis attól rettegnek, hogy melegek?
2016. nov. 24. 21:44
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

miért rettegnek hogy melegek?


Azért mert ha sitre kerülnek ott beteljesül a sejtésük..

2016. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!