Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire durván homofób? Talán látens meleg?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (17/f), aki nagyon durván homofób. Én megértem, ha valaki homofób egy bizonyos szintig, de hogy ennyire, az nonszensz.

Szóval, a következőt kell tudni róla: Akár egy apró utalás a homoszexualitásra, tényleg egy hangyányi, és egyből elkezd fújjogni meg hasonlók. Még ha az a dolog poénos is, ő nem röhög, hanem kissé zavartan érzi magát és fújjog. (Az a vicc, hogy én is meleg vagyok (nem tudja) és jóban van velem, eléggé bír.) Ma volt az iskolánkban egy rendezvény, a végén volt egy eredményhirdetés. Az alattunk lévő osztályban van egy elég furcsa srác, nagyon valószínű hogy nem közönbös a saját neme iránt. A helyzet a következő: Őt szólították ki, mert díjazott volt, ugye mindenki tapsolt, kivéve osztálytársamat, aki egy ilyen megjegyzést tett: "B*zikat nem ünnepelek".

Szerintetek látens meleg? Vagy egy ember lehet ilyen betegesen homofób? Lehet valami a háttérben? Vagy csak simán rossz ember? (rasszista is enyhén)



2016. dec. 21. 17:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan az. Egy hetero ffi nem koncentrál ennyire a témára, nem érdekli ki meleg ki nem, a nőkkel van elfoglalva inkább.
2016. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Szabad megkérdeznem, hogy tanultatok biológiaórán a szexualitásról? Hátha ebből megérti.

Mikor mi is erről tanultunk, a tanárunk elmagyarázta, hogy nem szabad bántani azokat, akik a saját nemükhöz vonzódnak, mert ők tényleg nem tehetnek erről. El kell fogadni.

2016. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is a durván homofóbok látens melegek.

Én heteró vagyok, és felőlem akár házasodhatnak is, azt csinálnak amit, akarnak, csak ne elöttem nyalják-falják egymást. Mondjuk a heterók se.

2016. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Első: Hát nem is tudom, elég perverz is néha, nagyon erőlteti hogy ő bizony hetero. Barátnője még egy sem volt csak szeretne.


Második: Sajnos még nem tanultunk a szexualitásról bioszon, talán majd jövőre 12.-ben, csak mivel a gyerek nem valami jó tanuló nem biztos hogy megéri a 12.-et...

2016. dec. 21. 17:54
 5/31 A kérdező kommentje:
Harmadik: Ilyen egy normális hetero hozzáállása. :)
2016. dec. 21. 17:56
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

Egyáltalán nem biztos, hogy valaki homoszexuális azért, mert látványosan gyűlöli őket. Nagy ellenszenvet vált ki a média által való erőltetése ennek elfogadására például, amelyet én is felháborítónak tartok, mert ne akarják meghatározni, hogy mit gondolhatok... A tolerancia nem egyoldalú, az nem megoldás, hogy a közvélemény erejével próbálnak rákényszeríteni ideológiákat az egyénre, hacsak nem egy modern kori diktatúrában élünk.


A szexualitás magánéleti kérdés, ha nem lenne az emberekre erőltetve, hogy foglalkozzanak ezzel, nem fröcsögnének.

2016. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
6-os: Ha neked az a téveszméd, hogy a média rád erőlteti a buzulást akkor nálad is vannak bajok.
2016. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

ma 18:21


A tipikus látens magyarázkodás :DD

2016. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%

Az a baj, hogy nem gondolkodtok. Észre sem veszitek, hogy mennyi mindenben manipulálnak a médián keresztül. Rengeteg televíziós műsorban beszélnek róluk, társadalmi nyomást próbálnak gyakorolni, filmekben is sokszor már kötelező, hogy legyen homoszexuális karakter, és olyan üzeneteket közvetítenek, hogyha nem veszed ezt természetesnek, hogy kifejezik a szexualitásukat, rossz ember vagy. Interneten is rengeteg helyen foglalkoznak ezzel, olyan csatornákon, ahol rengeteg fiatalt el lehet érni, és befolyásolhatóak markáns személyiségek által, legyen ez akár Youtube videósokon keresztül valamilyen blogot szerkesztőtől bárki...


Érvelni ugyan nem tudtok az igazatok mellett, csak a közvélekedésre hivatkozni, meg mint az utolsó válaszoló is, nevetségesen személyeskedni.

2016. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Pandraxx válasza:
64%

Te meg mégis mi az istenről beszélsz???!

Manipulálnak minket?

Az,hogy arra próbálnak tanítani és ösztökélni,hogy legyünk elfogadóbbak és nyitottabbak, egyáltalán nem negatív, sőt! nem tudom miért így fogod fel.

Pont, hogy örülni kéne annak, hogy a társadalom nagy része egyre inkább támogat minden féle nemi identitást és nem ellenzi azokat!

Az a vicc, hogy TI néztek minket furának amiért MI elfogadjuk a melegeket/bisexeket/leszbiket!

Annyira szánalmas :)))


Kérdező: Nem lehet,hogy a barátod is egy kicsit vonzódik a saját neméhez és reflexszerűen próbálja elnyomni ezt magában, meg lebeszélni magát a "másságról?" :D

2016. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!