Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezdjem el a fogalmazásom?

Luna Purdy kérdése:

Hogy kezdjem el a fogalmazásom?

Figyelt kérdés
Önjellemzést kell írnunk és fogalmam sincs,hogy hogyan kezdjek neki,vagy mit írjak magamról. Nincs semmi ötletem :D Valaki segítsen könyörgööööm.

2017. jan. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért csak tudsz valamit írni magadról.

Írd le a külsődet, jellemző tulajdonságaidat, ízlésedet bármi terén, hobbijaidat, stb.

Kezdheted azzal, hogy nem vagy túl kreatív.

2017. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En igy irnam:


Kedves Naplom!


A mai irodalom orai feladat temaja szoget utott a fejembe. A hazi feladat a kovetkezo: irj jellemzest magadrol! Egyszerunik tunik, igaz? Onvizsgalatnak nem is rossz, az meg ugye idonkent jot tesz az embernek. De vajon milyen vagyok en? Mi jellemez engem? Mi jellemez engem szerintem, s mi masok szerint? Ugy latom magam, ahogyan masok latnak, vagy ugy latnak masok, amilyennek en akarom? .....

-------innen mar csak menni fog! :)?

2017. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek sikerült és belelendültem :D
2017. jan. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!