Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Segítene valaki? Nem tudom,...

Segítene valaki? Nem tudom, hogy kezdjem el a beadandó fogalmazásom

Figyelt kérdés

A cím pontosabban : Az emberi tulajdonság rendkívül sokszínű: a bátorság, a lelemény, a tanulni vágyás, az ötletesség, az érzelmek kavalkádja stb. mind-mind jellemzik a mindennapi embert is. Minimum 3 legfeljebb 5 irodalmi alkotáson keresztül bizonyítsd a mottót.2-3 A/4-es oldalon keresztül

Nem nagyon tudok fogalmazást írni, a tárgyalás még menne, csak azt nem tudom, h hogyan induljak el. :/ Köszi a segítséget : )


2012. máj. 10. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is csak találgatok:

"Mindenki tudja, hogy az oroszlán bátor. A nyúl félénk és óvatos, a majom tanulékony, a kutya ragaszkodó, és így tovább. A törzsfejlődés eredményeként azonban megjelentünk mi, emberek, és a képességeknek és jellemvonásoknak olyan bámulatos palettájával rendelkezik bármelyikünk, amilyen a Földön korábban talán még egy élőlénynek sem volt..."


Vagy valami ilyesmi. :)

Innen meg át lehet vezetni egy mondattal a művészetekre.

2012. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!