Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik osztálytársam foltyon...

Az egyik osztálytársam foltyon beszólogat, piszkál. Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és egyik osztáyltársam folyton beszólogat. Nos, az a helyzet hogy gyerekkorunkban nem igazán fértünk össze, szerintem utált engem. Két különböző faluból vagyunk csak én mindig abba a faluba jártam ahol ő lakott, hiszen ott laktak a nagyszüleim s szerettem oda járni. Ahogy felkerültünk középsuliba elfajúltaka dolgok mert most X. -be parancsolgató, lekezelő velem szemben pedig sokat segítettem neki. Ilyeneket mond: "fogd meg a pofád" , "kussolj" , "ne pofázz mert megverlek te sz*r". Ezek mellett ha erős szóváltásba keveredünk az osztályban akkor olyan dolgokat hoz fel amelyek velem történtek, de úgy adja elő, hogy vele engem megalázzon,átalakítja valótlan dolgokkal megtömve. Ma ugyan ez történt és fenyeget, ha nem fogom meg a szájam akkor megver, pedig semmi rosszat nem mondok csak próbálok illeszkedni a témához. Megjegyezném elég züllött osztályba kerültem, ahol a parasztság egymással szemben határtalan. Szerintetek mit kellene csináljak? Tudom mindig azt mondják, hogy nekem kell változtak de nem csak én kell illeszkedjek az osztályhoz hanem az is hozzám! Segítsetek!

2017. jan. 11. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Megjegyezném, hogy látszik rajta, hogy nem tud lekörözni a sulibatanúlmányaim alapján sokkal jobb vagyok, mint ő, habár ő sportban jobb hiszen focizik. Kihagytam de ez a gyerek egy felfúvalkodott, lobbanékony, erőszakos valaki.
2017. jan. 11. 09:37
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kössetek bele a helyesírásomba légyszi. Ha sietek hobázok s ráadásúlt telefonról írok. Előbbiből is kihagytam, hogy látszik rajta az irígység
2017. jan. 11. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ignorald.
2017. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha jobban tanulsz az a lényeg! Focizni néhány csaj is jól tud! A lényeg, hogy ne félj tőle - meg senki mástól se.

Ha fizikailag gyengébb lennél erősítsd magad,az mentálisan is jót tesz. Ha tényleg neked megy ne hagyd magad és akkor már tanárnak is szólj. De soha ne ilyedj meg! A nagy pofa csak álca, az ilyenek lelkileg gyávák és csak ha mögöttük állnak akkor menők-egyébként senkik.

2017. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem hinném, hogy gyengébb lennék. Ha valaki felidegesít nagyon akkor erős is tudok lenni eltörném a nyakát is de nem nem akarom, magamnak ártanék csak azzal. Próbálok átlagos maradni
2017. jan. 11. 10:05
 6/9 anonim válasza:
ismerős a szitu! Próbálj meg nem tudomást venni de ezt úgy csináld hogy ne kerüld el bátran menj el mellette vagy ha hozzád szól határozottan válaszolj ! a lényeg hogy sose mutass félelmet felé mert akkor vérszemet kap ha meg oltogatni próbál akkor próbálj meg valami erősebbet hozzászólni vagy pedig nevesd ki . Jobban fogja ez őt idegesíteni ! SOSE HAGYD MAGAD ILYEN FOSTALICSKÁKNAK! de ha már elkerülhetetlen a bunyó vagy ilyesmi ne félj van gyengepontja mindenkinek fejeld le vagy vágd képen ! Ha ezek közül valamelyiket megteszed akkor biztos hogy nem maradsz szégyenben és melléd állnak és fordul a kocka!
2017. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én inkább megkérném a szüleimet hogy irassanak át egy másik suliba. Azok a legszebb éveid ne hagyd hogy a sok paraszt elb*ssza

Ha nem lehetséges akkor levegőnek nézném. Kérdez valamit válaszolok de egyébként nem kerülnék a közelébe. A másik lehetőség hogy megverem.

2017. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szükséges beilleszkedned. Tegyél eleget a feladataidnak. Mit vársz tőlünk? Hogy ott legyünk helyetted? A te szituációd! A te életed! Találd fel magad.
2017. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg hogyan előzheted meg a jövőbeli konfliktusokat egyszer és mindenkorra.
2017. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!